Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod


Arvustused – 2
Nagu ikka, saabus kõik õigeaegselt ja koos hulga näidistega. Mul pole veel olnud aega maski testida, aga ma eeldan, et see tuleb suurepärane, nagu kõik teised tooted, mida ma tavaliselt tellin. Välimuse järgi võin öelda, et see on hea lõhnaaineteta mask, millel on hea säilivusaeg. Mugavas pakendis, plastikust kausi moodi, saad seda kohe veega lahjendada, sees on ka mõõtelusikas, kui ma ei eksi. Ma arvan, et seda on väga mugav kasutada.
See pehmendas mu nahka ja vähendas punetust juba pärast esimest kasutuskorda. Pakendis on palju toodet, seega jätkub mitmeks kasutuskorraks! Tuleb lihtsalt vähem vett lisada :) Kangasmask kes?? See on 10/10!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.