Väga hea Väga hea šampoon.On hea lõhnaga ja vahutab hästi.Ise tellisin sticke,mis on väga mugav reisile kaasa võtta.Juuksed on mõnusad pehmed peale kasutamist.Kindlasti tellin veel.
Väga hea šampoonVäga hea šampoon.Meeldiva lõhnaga ja kulub vähe.Juuksed on peale pesemist läikivad ja pehmed.Kõik selle brändi tooted on mulle hästi meeldinud ☀️
Väga hea Väga hea šampoon.On hea lõhnaga ja vahutab hästi.Ise tellisin sticke,mis on väga mugav reisile kaasa võtta.Juuksed on mõnusad pehmed peale kasutamist.Kindlasti tellin veel.
Väga hea šampoonVäga hea šampoon.Meeldiva lõhnaga ja kulub vähe.Juuksed on peale pesemist läikivad ja pehmed.Kõik selle brändi tooted on mulle hästi meeldinud ☀️
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.