Väga hea Väga hea šampoon.On hea lõhnaga ja vahutab hästi.Ise tellisin sticke,mis on väga mugav reisile kaasa võtta.Juuksed on mõnusad pehmed peale kasutamist.Kindlasti tellin veel.
ArvustusSain alguses shampooni testri. JA APPI KUI SUUREPÄRANE SEE SHAMPOON ON, ma tunnen et mu juuksed ei ole nii kuivad, enamasti shampoonid kuivatavad juukseid aga see niisutas ja minu juuksed näLoe rohkem
Väga hea Väga hea šampoon.On hea lõhnaga ja vahutab hästi.Ise tellisin sticke,mis on väga mugav reisile kaasa võtta.Juuksed on mõnusad pehmed peale kasutamist.Kindlasti tellin veel.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.