Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Olen seda šampooni nüüd kaks nädalat kasutanud ja tunnen juba, kuidas mu juuksed on läikivaks ja tugevaks muutunud. Kahe nädalaga on juuste väljalangemine pärast pesemist märkimisväärselt vähenenud. Lõhn on omapärane (taimne), aga pärast kasutamist on tunda jahutavat efekti. Muide, mu juuksed on vähem kahuseks muutunud. Olen selle šampooniga väga rahul.
See šampoon üllatas mind; see saabus ideaalses seisukorras, väga hästi pakituna, et vältida mahavalgumist ja juhuslikke lekkeid. Šampoon on tumedat värvi, vahutab väga hästi, kui seda vähe hõõruda, ja lõhnab hästi. Lõhn on kõige tugevam kohe, kui juukseid pesema hakkate, kuid kaob pärast kuivamist peaaegu täielikult, jättes juuksed siidiseks, puhtaks, läikivaks ja kahuvabaks. Ma pole seda eriti kaua kasutanud ja pole veel märganud mingit juuste väljalangemise vastast toimet; uuendan arvustust pärast pikemat kasutamist. Praegu on mu juuste kvaliteet ja tekstuur märkimisväärselt paranenud. Eraldi mainimist väärivad imelised kingitused ja proovid, mida need kaasas on.
Šampooni tuleb peanahasse masseerida, kuni see vahutab. See aitas minu peenikeste ja rasuste juuste puhul. Need on siledamad, tugevamad, vähem kahused ja vähem kleepuvad. Soovitan seda pikaajaliselt kasutada, et näha, kas see sobib teile või mitte. Olen sellega rahul ja plaanin osta sellega kaasneva palsami.
Suurepärane siidine, läiget andev ja pusasid lahti harutav šampoon. Soovitan!
Teiste toodete tellimisel sain kaasa ka näidise ja kui ma seda proovisin, meeldis see mulle väga ning mu juuksed muutusid väga pehmeks!
Spetsiifilise lõhnaga šampoon. Ma ei pane pahaks. Juuksed tugevamad. Kasutan mitmeid selle sarja tooteid juuste tugevdamiseks, üks neist on mainitud šampoon. Juuste koguses on erinevus. Olen kasutanud šampooni umbes 2 kuud. Eeldan, et iga kuuga läheb aina paremaks. :)
Mu juuksed on tugevamad kui kunagi varem. Kasuta seda koos sama firma juuksetooniku ja juukseotstele mõeldud spreiga
Olen šampooniga väga rahul. Enne šampooni kasutamist kaotasin palju juukseid. Märkasin erinevust esimesel kasutamisel. Ta aitab tõhusalt. Juuksed on hästi hooldatud ja näevad siidised välja ka ilma loputamata. see on tõeline leid. Soovitan kõigile, kellel on probleeme juuste väljalangemisega. Mugav pakend koos dosaatori ja lekkekaitsega.
Selle šampooni hind pole naljaasi, kuid see on igati seda raha väärt.Pikka aega ei leidnud ma Welcose argaaniašampoonile asendust, seega otsustasin kallimate toodete kasuks. No ma ei kahetse, sest peale esimest kasutuskorda paranesid mu kuivad juukseotsad ka ilma palsamita ja juuksed said sõna otseses mõttes "teise tuule" 😍 on läikivad, siidised ja samas ei kaotanud volüümi, mis on minu jaoks oluline kuna mul on väga õhukesed juuksed.... pestes, kammides, föönitades ei tekkinud peaaegu ühtegi tükki!! Sain just kaalu, aga peale kolmandat kasutuskorda nahk kohanes ja rohkem polnud 😉 oli nagu detox. Unusta aga eellõhnastatud šampoonid, sest Ksisters pakub BIO tooteid, mistõttu sa enamasti ei haistagi mingit või väga mahedat või ürdilõhna ning see kehtib ka naha- ja kehahoolduse kohta. Minu jaoks 5 tärni, kuna see šampoon andis mu juuksed tagasi algsesse olekusse, langevad need vähem välja, on läikivad ja siledad ka ilma muude juuksetoodeteta! Kindlasti soovitan 😍
Šampooni tellisin uudishimust, sest mul on vahel probleeme peanaha sügelema ja stressiga seotud meeletu juuste väljalangemisega. Kasutasin šampooni esimest korda, väidetavalt aitab see juukseid lahti harutada ka ilma palsamit kasutamata. On tõsiasi, et pärast esimest kasutuskorda oli juukseid kergem kammida. Peale pesu ei olnud juuksed kohe pehmed, vaid vastupidi, mulle tundus, et need olid veel karedamad kui enne, aga see püsis ainult kuivamiseni. Nüüd on juuksed tõesti heledad, lõhenenud otsad on veidi tõmbunud ja mis peaasi - pea ei sügele! Ütleks, et esimeseks kasutuskorraks on see piisavalt hea 😎 Oh, ja ärge ehmatage - šampoon on pruun, vaht valge, aga peseb jälle maha beežiga 😅 Lõhn on ürdine, üsna meeldiv, meenutab lagritsat, mille vastu ma üldse ei pane - Mulle isiklikult meeldib lagrits ❤️
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.