Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 34
See vahutab mõnusalt ja lõhnab mõnusalt, olen suurema osa sellest juba ära kasutanud ning mu juuksed ja palsam on pehmed.
Hea šampoon, lõhnab hästi. Juuksed on pärast pesemist puhtad ja pehmed.
Šampoonil on väga meeldiv tekstuur ja see vahutab hästi, soovitan seda kindlasti.
Mulle väga meeldib. Soovitan.
Ostsin selle arvustuste soovitusel) Olen juustega väga rahul, need on pehmed ja niisutatud, šampoon on väga paks, seega lahjendan seda veega, see on ökonoomne ja meeldiva aroomiga. Kasutan seda koos palsamiga.
Olen seda šampooni ja palsamit kasutanud nüüdseks üle kuue kuu. See on mu juustega imesid teinud, tulemus püsib pärast pesemist kauakestev ja siidine. See toidab juukseid sügavuti. Soovitan seda tootesarja soojalt!
See jätab juuksed toidetuks ja loomuliku läikega. Mul on juba teine suur pakk ja ma ei kavatse seda käest lasta.
Suurepärane šampoon, soovitan seda, olen seda juba pikka aega kasutanud))
Olen seda šampooni varemgi kasutanud, aga seekord otsustasin osta suurema pudeli. See on hea šampoon.
Nad saatsid mulle sinise šampooni proovi, proovisin seda, see on suurepärane. Mõtlesin selle šampooni tellida, aga sinine on värvitud juustele, nii et võtsin selle. Sinine meeldis mulle rohkem. See puhastab hästi ja sobib igaks päevaks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.