Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 2
See šampoon on tõeliselt imeline. Lõhn on taevalik! See puhastab juukseid hästi, muudab need pehmeks ja niisutab. Minu jaoks väga hea ost!
Mu pea pole ammu ühestki šampoonist nii sügelenud, mu juuksed olid tuhmid ja raskesti kammitavad ning kasutasin ära teise kaubamärgi palsamit. Kui aga kasutasin šampooniga kaasas olnud palsamit, muutusid mu juuksed täiesti käsitsematuks. Selle šampooni ostmisel sain kaasa Rated Greeni (päris argaania) proovi ja see on midagi täiesti teistsugust. Mu juuksed on kohe pärast šampooniga pesemist imeliselt pehmed.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.