Kreem on suurepärane. Olen proovinud peaaegu kõiki nende kreemide lõhnu. Kaktusega kreemist sai minu lemmik.Mulle meeldib suurus väga, panin selle oma käekotti ja nii saab alati oma vedelikutarbimist värskendada ❤️
Kreem on suurepärane. Olen proovinud peaaegu kõiki nende kreemide lõhnu. Kaktusega kreemist sai minu lemmik.Mulle meeldib suurus väga, panin selle oma käekotti ja nii saab alati oma vedelikutarbimist värskendada ❤️