Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 17
Silmaplaastrid ei niisuta eriti ja ei libise maha, kuna on karedad, mis on hea mõte, aga need eemaldavad silmade alt tumedad ringid ja kotid, ma pole midagi sellist märganud.
Ainult plaastrid, mis minu jaoks toimivad. Kohene tursete eemaldamine, sära ja täidlus!
Plaastrid meeldisid mulle väga, neid on meeldiv kasutada, need ei libise ja püsivad hästi. Efekt on nähtav juba pärast esimest kasutuskorda ❤️🔥
Ma ei tea, kas see mulle meeldib või mitte. See on hea, sest on väiksem kui keskmine silmaümbrus, aga minu jaoks libiseb see ikkagi veidi. See ei ole eriti niisutav, seega kui kellelgi on väga kuiv silmaümbrus, siis ma arvan, et sellest ei piisa. Ma ei usu, et ma seda uuesti ostan.
Pärast ühe paki kasutamist ma mingit vahet ei näe. Pärast pealekandmist on nahk tootega nii läbi imbunud, aga see tundub lühiajalise ja pealiskaudse efektina.
Esimesed Korea silmapadjad, mida proovinud olen ja ostan need kindlasti uuesti! Tänu ribilisele pinnale ei libise need alla, ei kõrveta ega ärrita. Hoian neid külmkapis, nii jahtuvad padjad mõnusalt maha ja pärast kasutamist on silmaümbrus kindlasti säravam ja niisutatum. Soovitan!
Olin veidi pettunud. Võrreldes teiste kaubamärkide padjakestega on need oluliselt vähem niisutavad ja veidi väiksemad. Padjakeste tekstuur on kindlasti suur pluss – need kleepuvad nahale suurepäraselt. Arvan, et need sobivad ideaalselt kahekümnendates eluaastates naistele.
Need tõesti teevad naha veidi heledamaks, peamine on anda neile pärast pealekandmist piisavalt aega imenduda, pärast mida peitekreem ideaalselt peale kandub. (See pole kindlasti kiirete hommikute jaoks.) Üldiselt olen väga rahul. Eriline tänu kiire kohaletoimetamise ja hoolika pakendamise eest🩷
Silmapadjad on tõesti head, püsivad kohe pärast pealekandmist kenasti paigal, ei libise üldse alla, need on esimesed, mida ma kohendama ei pea ja olen neid palju proovinud... Need toidavad nahka imeliselt, ei ärrita ega kipita ning neil on tõesti kvaliteetne koostis, soovitan neid.
See on parim plaaster, mida ma kunagi kasutanud olen!!! See ei liigu, aga tõesti liigub!! See püsib paigal, kuni ma 20 minuti jooksul peale tuleb ja läheb. See niisutab hästi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.