Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Arvustused – 2
Need on üsna terviklikud, ütleksin, et esimesel korral, kui neid peale panin, tundsin, kui rahulikuks silmaümbrus muutus. Ainus halb asi nende juures on see, et nad liiguvad veidi oma kohast. Nad ei püsi kindlalt paigal, aga see on okei. Nüüd olen neid umbes viis korda peale pannud ja olen näinud väikest vahet.
Kahjuks jääb see toode minu silmaalustele napiks ka peale pikemat kasutamist. Selle asemel soovitan üleöö kollageenmaski, juba peale esimest kasutuskorda on muutust näha 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.