Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 17
Ma armastan ksistersi pakke. Kaubad toimetatakse kohale ekspress-kiiresti ja ilusas pakendis. Täis kingitusi ja boonuseid. Tellisin erinevaid hüdrogeelpadjakesi silmade alla. Kasutan neid iga päev, igal hommikul. Hoian neid külmkapis. Pärast pealekandmist jahutavad need meeldivalt ja niisutavad nahka silmade ümber kaunilt. Ma ei kujuta oma hommikurutiini ette ilma nende plaastriteta.
Kahjuks olen pettunud :( seerumit on plaastrite jaoks liiga palju ja seetõttu on need väga libedad ega kleepu nahale korralikult. Niisutuse tase on lihtsalt kohutav, pole halb, aga pole ka hea. See ei tee ka midagi mu silmaaluste tumedate ringidega. Lisaks ei imendu emulsioon nahka ja jätab maha väikese kooruva tükikese. Pean selle maha pesema, kui tahan oma nahahooldusrutiini järgmise kihi peale kanda, mis on ütlematagi selge, et on väga tüütu ja muudab kogu selle toote kasutamise lihtsalt mõttetuks.
Need hüdrogeelplaastrid on minu isiklik nr 1 võitluses silmaaluste tumedate ringide vastu. Need sobivad nahale hästi, ei libise ja on rikkalikult seerumiga küllastunud. Pärast kasutamist näeb silmaümbrus välja säravam, värskem ja niisutatum. Peptiidide ja hüaluroonhappe kombinatsioon annab nii hooldava kui ka visuaalselt parandava efekti. Suurepärane SOS-abinõu enne olulisi sündmusi või pärast väsitavaid päevi.
Mulle meeldisid Medi-Peeli silmaplaastrid väga. Need tunduvad nahal väga niisutavad ja rahustavad ning silmaalune piirkond näeb pärast kasutamist värskem ja niisutatum välja. Siiski märkasin, et need jätavad nahale essentsist pisikesi ebemelaadseid kiude, mis tegi peitekreemi kohe pärast pealekandmist ebamugavaks. Pidin enne meigi tegemist nägu pesema, muidu ei jäänud tekstuur ühtlaseks. Üldiselt toimivad need hästi niisutuse ja hoolduse osas, kuid pole parim valik, kui on vaja kohe pärast kasutamist meiki teha.
Mulle selle firma plaastrid väga meeldivad, mingil põhjusel näen nendega parimaid tulemusi. Olen 34-aastane, mu nahk pole enam sama, mis 20ndates eluaastates, aga tänu Korea kosmeetikale suudan head tulemust säilitada. Mul on silmade all väikesed kortsud, mis tänu plaastritele on täielikult silunud.
Olen hüdrogeelplaastreid kasutanud veidi üle nädala ja pean ütlema, et olen nendega rahul. Need imenduvad hästi (võib-olla isegi liiga palju - vahel voolab seerum mööda nägu alla) ja niisutavad silmaümbrust hästi, mis muudab selle säravaks. Praegu annan neile ainult 4 tärni, kuna ootan veel vau-efekti. Ma ei soovita neid meigi alla.
Olen padjakestega rahul, need on piisavalt niisutavad, ei kipita nahka ja hoiavad hästi, ei liigu, võin neid ainult soovitada.
Kingituseks saadud paljud tootenäidised olid väga positiivsed. See lõhnab hästi, nakkub hästi ja on meeldivalt jahutav. See on parim silmakreem, mida ma siiani kasutanud olen.
See on minu esimene Korea kosmeetika ja ma armusin esimesest silmapilgust. Plaastrid pinguldavad ja niisutavad suurepäraselt silmaalust nahka, tunnen ka, et see on heledam ja paistetus kaob. Kasutan seda igal hommikul koos hommikukohviga, enne meigi pealekandmist ja ma ei kujutaks ettegi, et ilma selleta oma päeva algaks. Soovitan!
Jätan selle nahale vähemalt 30 minutiks, silmaümbrus on pärast siledam, kuid olulisi muutusi ei tunne. Umbes poole peal hakkab seerum kergelt paksenema ja parem on seda veidi maskilt maha pühkida. Äärmuslikuks miinuseks näen aga seda, et peale maskide eemaldamist kleepub järelejäänud seerum nahale kokku, mistõttu plaastreid enne üritust kasutada ei saa, sest meik näeb siis kohutav välja. Pean neid kasutama ainult õhtul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.