Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 1
Proovisin seda kreemi ja pean ütlema, et see on hea, kuigi imendumine võtab aega. Alguses on sellel valge kiht, aga mõne aja pärast on kõik korras. Olen seda juba paar päeva kasutanud, seega ei oska ma selle reaktsiooni päikese käes hinnata, olen ise ka uudishimulik, kuna kasutan seda ka pigmendilaikude kaitseks. Mis puutub pealekandmisse, siis selle pigistamine võttis kauem aega, sest nagu näete, on pump lühike, aga see on okei.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.