Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 2
Tunnen seda brändi tänu Juicy Tintile ja olin kreemiga rahul. Sellel on väga kerge tekstuur, see imendub hästi ega jäta näole valget värvi. See sobib hästi ka meigi alla. Minu nahk on segatüüpi ja see ei kuivata ega läigi T-tsooni märkimisväärselt. Mõne aja pärast pealekandmist imendub see hästi ja mu nahk on tõesti kenasti särav. See ei ummista nahka ega tekita vistrikke. Oma hinna kohta on see suurepärane päikesekaitsekreem.
Ostsin mõlemad versioonid. Fresh ei jäta näole valgeid jälgi. See on pigem kombineeritud ja rasusele nahale. Tone up toniseerib nahka, aga seda tuleb korralikult patsutada, et see ei jätaks valget laigu. Meik näeb mõlema versiooniga hea välja.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.