Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Sellest on saanud minu lemmiktoode, see on minu jaoks Skin1004-st ette jõudnud, annab ilusama ja ühtlasema naha, sobib ideaalselt kombineeritud ja rasusele nahale :)
Ma armastan seda toodet, see on minu rasusele nahale väga kerge, ühtlustab nahatooni kenasti, ma jätan tihti jumestuskreemi kasutamata. Lisaks on see hormoonisõbralik ja julmusevaba.
See mineraalne päikesekaitsekreem on esimene, mida proovisin, ja pean ütlema, et ma poleks saanud paremat valida. Tekstuur on suurepärane, seda on väga lihtne peale kanda. Valge kiht kohandub nahaga mõne aja pärast. Mul on rasune nahk ja see päikesekaitsekreem on väga meeldiv ja ei jäta nahka. Võin seda ainult soovitada :)
Avastasin selle poe hiljuti ja ma ei kahetse seda absoluutselt – see oli suurepärane valik. Axis-Y SPF on tõeliselt fantastiline – sellel on kerge ja meeldiv konsistents ning seda on nahal väga mugav terve päeva kanda. See ei valgenda, imendub kiiresti ega jäta rasvast kihti. Samuti ei ummista see poore ja sobib suurepäraselt meigiga. See jätab mu naha värskeks ja niisutatuks, seega soovitan seda kindlasti. Kohaletoimetamine oli ülikiire ja sain tellimusega kaasa ka palju näidiseid, mis oli väga tore. On selge, et töötajad hoolivad oma klientidest ja panevad oma töösse kogu hinge. Ostan sellest poest kindlasti uuesti!
See on parim päikesekaitsekreem, mida ma kunagi proovinud olen. Mul on tundlik ja aknele kalduv nahk, seega isikliku kogemuse põhjal soovitan tundliku nahaga inimestele mineraalfiltritega päikesekaitsekreemi. Sellel on üsna kerge konsistents; see valgendab nahka alguses veidi, kuid umbes 10 minuti pärast imendub see täielikult, jättes väga õrna sära. Soovitan seda 💕💕💕
Ma armastan seda kreemi; see on aastaringselt hädavajalik ja olen lõpuks leidnud usaldusväärse veebisaidi mõistliku hinnaga ja kiire kohaletoimetamisega. Kreem ei jäta jääke, niisutab nahka hästi ja sellel on puhas koostis.
Tõesti soovitatav päikesekaitsekreem, ja pealegi füüsiline. Kartsin, et see veereb laiali ja läheb valgeks, aga midagi sellist pole, see kohandub hästi nahatooniga ja hoiab ka meigi hästi peal, jumalik 🤍
Suurepärane päikesekaitsekreem, üks parimaid mineraalseid, mida olen kasutanud. See ei mullita, ei kõrveta ega ärrita nahka (mul on perioraalne dermatiit, seega muretsesin kõige rohkem selle pärast, kas see päikesekaitsekreem läbib PD-testi - see oli suurepärane, mu nahk näeb isegi pärast õhtust pesemist rahunenud välja). Tahaksin veel lisada, et see päikesekaitsekreem näeb meigi all väga kena välja ja isegi pikendab selle püsivust näol (vähemalt minu puhul!). Meik on säravam ja näeb värske välja, mitte raske, nahk ei muutu nii kiiresti rasuseks kui keemiliste päikesekaitsekreemidega, kuigi nägu särab kohe pärast pealekandmist rohkem ja lõpuks normaliseerub kõik. See ei jäta valget laik, see kaob üsna kiiresti, kui päikesekaitsekreem imendub. Soovitan seda kõigile tundliku nahaga ja aknele kalduvatele inimestele, sest see ei ummista poore üldse. 10/10, kindlasti kordan veel mitu korda :)
Otsisin mineraalset SPF-i, mis ei jätaks nähtavat valget laigu ja samal ajal ei teeks mind läikivaks. See on esimene kord, kui ma seda kreemi ostsin, ja kindlasti tulen selle juurde tagasi. Kandsin peale üsna suure kihi, nii et olin täiesti valge, aga mõne aja pärast muutus valge nähtamatuks kihiks. Mu nahk on pehme ja niisutatud (ma ei kasutanud jumestuskreemi) ning nahk on üsna matt. Kasutasin seda täna esimest korda, vaatan, kuidas mu nahk pikas perspektiivis välja näeb, aga olen oma valiku üle tõeliselt meeldivalt üllatunud ja põnevil.
See on parim füüsikaliste filtritega päikesekaitsekreem, lihtsalt armastan seda. Tekstuur on meeldiv, mitte väga paks. Alguses pealekandmisel tekib valge kile, kuid sisse hõõrudes ja mõne minuti pärast kreem imendub ning nahk särab. See sobis minu tundlikule nahale ideaalselt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.