Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
Ostsin selle arvustusi lugemata, nimetuse "vesine päikesekreem" põhjal eeldasin, et see on "vesine", aga tegelikult on vastupidi. Kreem on väga paks, õline ja jätab näole paksu valge kihi. Aga meigi all on see üsna okei. Nüüd ostsin suveks veel ühe ja seda kasutan rohkem talvel.
Konsistents on veidi paksem ja lõhn pole just parim, aga ei tundu nahal raske ega kleepuv. Aga selle lõhnaga peab kindlasti harjuma.
Otsisin oma rosaatsea nahale veidi kergemat, füüsikalise koostisega päikesekaitsekreemi. See, mida seni kasutasin, oli väga kallis, seega valisin selle arvustuste ja hinna põhjal. Siiani olen sellega väga rahul, see ei kuivata nahka, ei jäta kleepuvat tunnet ja sellele saab lühikese ajaga meiki peale kanda. :)
Hea koostisega SPF, hoolitseb naha eest lisaks päikesekaitsele. Aga ma võtan ühe tärni maha, sest see valgendab nägu kohutavalt, see on pettumus. Ma kasutan seda, aga kannan selle umbes tund enne väljaminekut peale, et valge mask imenduks.
Olen seda päikesekaitsekreemi juba kaks korda ostnud ja olen väga rahul. Nagu pildilt näha, olen ühe juba ära kasutanud ja uue saanud. Soovitan seda soojalt; see meeldib mulle väga. See sobib hästi mu nahale ja ei ole kleepuv nagu teised kaubamärgid. Kasutasin varem teisi kaubamärke, isegi apteegist ostetud, aga mu nägu oli ikka punane ja päikese eest kaitsmata.
Olen ostuga väga rahul. Kreem on lihtsalt parim SPF. See niisutab, hajub väga kergesti ja annab väga ilusa viimistluse.
Konsistents ei meeldinud ja ürdi lõhn oli ka paks ja väga rasvane.
Olin väga meeldivalt üllatunud kreemi konsistentsist ja selle niisutavatest omadustest
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.