Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Minu jaoks on see üks parimaid puhastusgeele, mida olen proovinud. Toode kestab tõesti kaua – see on juba minu kolmas pudel. Arvasin, et olen selle peaaegu tühjaks saanud, seega ostsin uue (tol ajal polnud Anuat veel saadaval), aga pumbast tuleb ikka palju toodet välja. Piisab vaid väikesest kogusest ja see puhastab naha suurepäraselt. Puhastusvahend, mida mulle poes asenduseks veendi kasutama, pole üldse selline (kuigi see pole halb). Kui see otsa saab, lähen kindlasti selle geeli juurde tagasi. Mul on seganahk ja see on suurepärane!
See on tõesti õrn, mu nahk on tundlik, paljud asjad kisuvad või sikutavad, aga see puhastusvahend tõesti ei kuivata seda, see puhastab hästi, see ei ole rasvane, see ei venita, aga see ei niisuta ka, tegelikult tahaks seerumit ja kreemi peale. Tekstuur on nii kreemjas ja kui seda pesemise ajal veega segada, muutub see pehmeks vahuks.
Mul on väga tundlik nahk ja ostsin selle toote soovituse põhjal. Olen seda lühikest aega kasutanud ja siiani olen väga rahul. See niisutab ja rahustab nahka. Mõtlen ka teistele selle brändi toodetele 🩷
Suurepärane puhastusgeel, pakend kestab kaua
Sobib ka tundlikule ja kombineeritud nahale. Suurepärane koos Anua puhastusõliga.
See ANUA puhastusvahend üllatas mind täielikult. Vaht on uskumatult õrn, kuid samal ajal eemaldab tõhusalt kõik lisandid ja meigijäägid. Pärast pesemist tundub mu nahk kaunilt puhas, värske ja niisutatud. Kasutan seda hommikul ja õhtul ning mõne päeva pärast märkasin, et mu nahk näeb välja tervem ja säravam. Ostan seda kindlasti uuesti! 🌸
Olen seda nüüdseks üle kolme kuu kasutanud ja pean ütlema, et see on üks parimaid puhastusgeele minu nahale. Minu nahk on väga tundlik ja kuiv, aga see geel ei ärrita ega kuivata seda üldse. Lihtsalt SUUREPÄRANE!
- vahune, paksem vaht - väikesest kogusest piisab, pudel kestab kaua - kui teil on kuiv nahk, võib see pärast puhastamist tunduda liiga kuiv (nagu teiste vahutavate puhastusvahendite puhul)
Väga hea nöopesuvaht, peale seda on nahk pehme:))
Niisutab ja puhastab nahka hästi, meeldiv konsistents, piisab väikesest kogusest, ei pinguta nahka
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.