Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 58
Sellel on väga meeldiv kurgilõhn. See vahutab hästi. Minu jaoks võib-olla natuke liiga tugev. Pärast kasutamist, kuigi mu nahk ei tundunud pingul, tundus see ikkagi veidi kuiv.
Selle toote vahutamiseks ja värskendava, aromaatse vahu loomiseks näole piisab vaid hernesuurusest kogusest, mis loputub kergesti maha ja jätab naha puhtaks ja pehmeks. Imeline toode ja suurepärane hind!
Soovitan seda vahtu väga, see puhastab suurepäraselt. See on minu teine toode. See on hädavajalik ja jätab mu näo pehmeks ja siledaks.
Kerge tekstuur, aaloe lõhn, mis mulle isiklikult väga meeldib... täielikult puhastav koostis, mis ei vaja pealekandmisel suurt kogust... see vahutab palju ja pärast pesemist on nägu värske ja puhas. Tean, et teiste arvustuste põhjal võib toote tunne olla häiriv, aga isiklikult olen sellega rahul olnud ja kasutan seda iga päev ilma ärrituse või edasiste probleemideta! Mul on rasune nahk ja üldiselt olen väga rahul ning soovitaksin seda ja ostaksin kindlasti uuesti!
Väga hea vaht! Meeldiv puudutusele ja lõhn on lihtsalt imeline!
Arvasin, et leian parema puhastusvahendi kui Dear Klairsi oma. Ma eksisin! Mul on kombineeritud nahk (dehüdreeritud: suu, nina ja silmade vahel // rasune: otsmik). Sain 60-eurose tellimusega kingituseks paki ja lasin sellel mõnda aega seista, sest kartsin, et KKUL ei sobi mu teiste toodetega. Aga siis sai mu Dear Klairsi puhastusvahend otsa ja ma ei saanud seda uuesti osta, sest see oli sel ajal välja müüdud, seega pidin KKULi poole pöörduma. See pinguldas mu nahka veidi, aga märkasin kohest paranemist! Mu nahk muutus siledaks ja mul ei tekkinud selle kasutamise ajal ühtegi vistrikku. Nüüd olen tagasi Dear Klairsi peale läinud ja märkasin kohe, et mul on palju rohkem vistrikke ja mu nahk on ärritunud. Seega tellin praegu veel!
Vaht eemaldab meigi ja puhastab nahka väga hästi. Seda on lihtne kasutada, lõhnab hästi. Mind häirib see, et see jätab lõpuks nahale imeliku, kuiva tunde.
Mu nahk on tundlik ja rasune, see toode ei toiminud mulle juba esimesest pesust alates. Niipea kui nägu pesin, hakkas see kõrvetama ja tekitama lööbeid, kardan, et kahjustasin kaitsekihti. Kasutan seda dekoltee ja selja pesemiseks.
Alguses meeldis toode mulle väga – see oli väga tõhus, õrn ja puhastas hästi. Pärast igapäevast mitmekuist kasutamist hakkas see aga järk-järgult nahka kuivatama ja mul on rasune nahk. Ma ei saa seda soovitada – selle hinnaga leiab palju paremaid puhastusgeele.
Minu jaoks on see hämmastav 😍 See puhastab hästi, ei ole pingul tunnet, see ei ärrita nahka ja kui lisada liiga palju vett, muutub see suurepäraseks emulsiooniks 🤭
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.