Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Õrn vaht kakao aroomiga. Minu arvates on see lõhn peen. Ma arvan õigesti. See ei ärrita nahka.
Mulle see meeldib 😍, pehme vaht tekitab tunde, nagu oleks mu nahk satiinemulsioonis, see lõhnab imeliselt. Algselt ostsin selle oma mehele, sest mulle ei meeldi puhastusvahud, aga selle andsin talle :)
See puhastab ideaalselt ega jäta nahka pärast kasutamist kuivaks. Väga väikese kogusega moodustab see rikkaliku vahu ja selle lõhn on täiuslik nagu šokolaadil 💖
Väga hea näopuhastusvahend. Sellel on paks konsistents, mis levib näole väga hästi ja võimaldab tõhusalt eemaldada nii järelejäänud meigi kui ka mustuse. Ei kuivata nahka. Lõhnab imeliselt nagu Nesquicki šokolaadijook.
See vaht puhastab nahka ja poore ideaalselt ning sellel on vastupandamatu ja imeline lõhn. Sellega pesemine on meeltele elamus.
Soovitan lõhna, see on väga õrn ja nahk ei tunne pärast pesu pingul? Puudub maskiefekt, mida ma väga hindan. Peseb väga põhjalikult ja kõik, mida ootasin, sai täidetud. soovitan
Kakao lõhn mulle väga ei sobinud, nägu oli väga pingul ja kuiv, siis avastasin, et see peaks vist lifting-efekt olema. No jah.. venitab nahka päris palju, aga pidin nahka ülimalt määrima, täitsa kuiv ja mul pole kuiv nahk, vaid normaalne
Lõhnab nagu šokolaad, ei häiri nahka ja eemaldab kaunilt meigi
Suurepärane toode. Meeldiv lõhn, mis ei ole eriti silmatorkav. Vaht on kreemja konsistentsiga, mis sobib hästi pesemisel. Toode jätab naha pisut pingul, kuid pehmeks. (Tellimuse kohaletoimetamist pean ka kiitma, juba järgmisel päeval oli pakk kingitusega kodus. Aitäh!)
Hämmastav vaht, mis ei kuivata nahka ja valmistab selle ette järgmisteks nahahooldustoodete sammudeks ❤️❤️❤️❤️
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.