Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 23
Ma kasutan seda pärast meigi eemaldamist. Sellel on meeldiv lõhn ja mu nahk tundub pärast näo pesemist väga pehme.
Maasikalõhn on õrn, mitte pealetükkiv. Meeldiv kreemjas konsistents, väikesest kogusest piisab. Puhastab hästi (isegi ripsmetušši ja ei kipita silmi), ainult nägu pestes koorib.
Mulle meeldis see puhastusvaht. See ei jäta nägu kitsendavaks ja puhastab hästi.
Mul on kuiv ja väga tundlik nahk, seega õige puhastusvahendi leidmine on alati keeruline. See näovaht on tõeliselt imeline – see ei pingulda nahka pärast pesemist üldse, mis on minu puhul äärmiselt haruldane, sest enamik vahusid tekitab tavaliselt kuivustunnet. Kontsentratsioon on väga meeldiv ja kogu näo põhjalikuks pesemiseks piisab väga väikesest kogusest. Pärast kasutamist on nahk puhas, pehme ja mugav, ilma igasuguse kuivustundeta. Ka selle vahu koostis on väga hea, mis teeb mind eriti õnnelikuks, sest valin oma tundlikule nahale alati õrnu tooteid. Aroom on fantastiline – kerge, õrn ja mitte liiga domineeriv, väga meeldiv igapäevaseks kasutamiseks. See on kindlasti üks parimaid vahusid, mida olen proovinud.
Meeldiva õrna konsistentsiga. Tuntav maasikalõhn. Väikesest kogusest piisab.
Olen seda puhastusgeeli juba nädal aega proovinud ja mul on alati sama probleem. See kandub hästi peale, vahutab kätes mõnusalt isegi väga väikese kogusega, seejärel masseerib nahka ja loputab lõpuks maha. Esiteks on seda veidi raskem maha loputada, kuna see kleepub tõesti nahale ja teiseks näeb nahk puhas ja pehme välja, aga sellest hoolimata on toonikupadi alati ikkagi märkimisväärselt määrdunud ja ma kasutan paremaks pesemiseks puhastus-/massaažiharja. Seega on minu jaoks enne tooniku kasutamist vajalik täiendav puhastamine...
See toode avas mulle ukse Korea kosmeetika maailma. Mul polnud suuri ootusi, kuna olen aastakümneid kasutanud kvaliteetseid Prantsuse nahahooldustooteid. Tulemused üllatasid mind veelgi rohkem – see puhastas mu poorid imeilusalt ja ahendas neid juba pärast esimest kasutuskorda. Kanna näole suhteliselt väike kogus toodet, hernesuurune, hõõru see niisketes peopesades kreemjaks vahuks, kanna näole ja pese. See kuivatab mu nahka küll veidi, aga ainult seni, kuni ma näole toonikut kannan, seega ma ei pane seda üldse pahaks. Mis puutub lõhna, siis tundsin seda pärast esmast avamist võib-olla paar sekundit, see lõhnab minu jaoks üsna imelikult, aga mitte häirivalt. Kokkuvõtteks võin öelda, et kasutan seda toodet endiselt koos oma originaalkosmeetikaga, aga mu nahk on palju parem. Muide, pärast peaaegu 3-kuulist kasutamist on mul ikka veel peaaegu täis tuub, ma kannan seda üks kord päevas peale.
Tee oma tööd! See ei tõmba ega kuivata. See puhastab ja lõhnab jumalikult ning on hinna ja kvaliteedi suhte poolest siiani minu lemmik.
See on tõesti maitsev ja lõhnab ka hästi. Olen väga rahul.
Meeldiv lõhn, tõhus puhastus ja isegi hea lõhn
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.