Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 235
Üks parimaid suvetoonereid, mida ma kunagi proovinud olen. Ostan seda ikka ja jälle 🤍
Sain selle kingituseks suurema tellimusega ja võin öelda, et see on tõesti hea, nüüd ei saa ma enam ilma toonikuta olla. ❤️❤️
See on minu esimene ost sellelt brändilt ja kindlasti mitte viimane! Algselt ostsin selle suurepärase hinna eest, aga pärast nädalast kasutamist võin öelda, et see on palju parem kui paljud teised turul olevad tooted teistelt brändidelt. Kasutan seda hommiku- ja õhturutiiniks ning võib-olla ka päeva jooksul värskendamiseks. See ei jäta kleepuvat, kokkutõmbavat tunnet ega oma ebameeldivat lõhna, vaid annab värskust ja puhastamist ning mis kõige tähtsam, see lisaks hooldab nahka. Aknejärgne punetus on märkimisväärselt vähenenud, naha niisutus on palju piisavam, rasueritus on järk-järgult reguleeritud ja nahk omandab tervema välimuse - kõik juba nädalaga. Loomulikult saan seda ainult teistele k-sisters'ile soovitada!
See toonik on imeline!!! Pärast selle kasutamist on mu nahk märgatavalt niisutatum ja siledam ning nädala pärast märkasin, et mu näol on vähem vistrikke. See on fantastiline!
Leevendab punetust ja niisutab. Kerge ja meeldiv. Soovitan seda soojalt.
Mul on T-tsoonis rasune nahk ja see toonik on minu probleemi jaoks suurepärane toode. Kasutan seda oma igapäevases rutiinis ja ma ei suuda seda piisavalt kiita. PS: kuna see sai otsa (loomulikult tellisin juurde), ei saa ma kahjuks fotot postitada :))
Toonik on meeldiv, olen seda juba pikka aega kasutanud. Koos essentsiga silub see nahka mõnusalt.
Toodete kohta ei oska veel midagi öelda, pean neid kauem testima. Aga kiiruse, pakendi ja näidiste osas on see parim pood, millega ma pikka aega kokku puutunud olen.
Minu uus lemmik! > Selle kreemi kasutamine on puhas rõõm. Kapslid sulanduvad nahaga sujuvalt, andes kohe sügavalt toitva ja sileda tunde. Tänu niatsiinamiidile olen märganud, et mu nahatoon on ühtlasem ja nahal on imeline sära. Tõeline hitt!
See on hämmastav! Sain selle kingituseks ja ostsin just täissuuruses. Mul on kombineeritud ja rasuse T-tsooniga nahk. Minu hommikurutiin on see toonik + C-vitamiini seerum + päikesekaitsekreem ning see toonik hoiab mu naha palju vähem rasuseks. Kui ma seda ei kasuta, muutub mu nahk mõne tunniga rasuseks. Samuti tunnen, et mu nahk on üldiselt parem. Ostan kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.