Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
Toonik tundub väga luksuslik ja toitev. Mulle meeldib seda eriti pärast puhastamist kasutada, sest mu nahk tundub kohe pehmem ja niisutatum. Konsistents on meeldiv ja mitte liiga raske. See on ideaalne, kui soovid, et su nahk näeks veidi pringim ja siledam välja. Minu jaoks on see suurepärane toonik, kui mu nahk vajab lisahooldust ja niisutust.
Meeldiva konsistentsiga ja meeldiva lõhnaga toonik. Niisutatud nahk. Soovitan 🥰
Ostsin selle proovimiseks ja tulemus on väga hea. See püsib väga kaua peal. Aitäh. Olen väga rahul. Kasutan seda koos Volume 9 seerumiga.
See toonik on täiesti hämmastav, see on natuke nagu klaas, aga ainult natukene, see niisutab nahka, soovitan seda.
Olen väga rahul, tooner vastab ootustele.
Olen seda toonikut juba mitu pudelit alates 2024. aastast ostnud. See on tõesti hea minu väga kuiva naha täidlasemaks muutmiseks.
Mul oli komplektist miniversioon – see meeldis mulle, seega otsustasin osta täismõõdus tooniku. See on suurepärane, õrn, veidi geelilaadne, hajub kergesti, muudab naha heledamaks ja dosaator on boonuseks. Soovitan seda.
Soovin jagada oma arvamust Medipeel Bor-Tox Peptide Toneri kohta – see on tõeliselt hämmastav toode! Toonik niisutab nahka ideaalselt, muutes selle pringimaks, siledamaks ja hoolitsetud välimusega juba pärast ühte kasutuskorda. Toote kvaliteet on suurepärane ja vastas täielikult minu ootustele. Suur aitäh poele 💖 Kingituseks kaasas olnud suurepärane mask oli väga meeldiv üllatus. Olen ka väga tänulik kiire kohaletoimetamise ja kvaliteetsete toodete eest. Soovitan seda poodi soojalt ja tellin kindlasti veel!
Ostsin selle tooniku peamiselt seetõttu, et see sisaldab peptiide. See on väga kerge ja imendub nahka väga kiiresti. Nahk on pärast kasutamist niisutatud ja pingul. Mulle meeldib, et sellel on pump ja pakend on üsna suur, mis kestab kaua.
Ostsin selle tooniku esmakordselt ainult seetõttu, et see kuulus 40+ kategooriasse. Tahtsin proovida midagi sobivamat ja kohandatud minu vanusele ja nahale, mis vanusega veelgi rohkem pigmendilaikudega võitleb. See on esimene toonik, mis minu arvates nahka tõeliselt ühtlustab. See üllatas mind oma paksema konsistentsiga, mille jaoks pole tegelikult vaja tampooni kasutada, ja tänu sellele on garanteeritud, et see kestab kauem kui vesisemad tooted. Kasutan seda hommikul ja õhtul. Soovitan seda.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.