Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 156
Ma kasutan seda koos õlipuhastusvahendi ja toonikuga, see toimib minu jaoks tõesti hästi, ma ei oodanud, et see vaid mõne päevaga nii suurt muutust näitab 🙏🏻 see on tõesti seda väärt.
Minu kuiva, ketendava ja aknele kalduva naha jaoks on see veidi liiga kuivatav. Aga mu nägu on imeliselt puhas. Pärast pesemist tunnen küll veidi pingul tunnet, aga see on minu naha probleem, mitte see toode. Mu nahk on lihtsalt liiga kuiv. Toode on suurepärane ja olen selle peaaegu täielikult ära kasutanud.
superigas hoorad
Mul on praegu teine tuub ja olen seda kasutanud eelmise aasta septembrist (2025). Olen seda oma õhtusesse rutiini lisanud pärast puhastusõli ja võin öelda, et mu nägu on palju puhtam. Kui mulle peakski tekkima vistrik või akne (ja PCOS-i tõttu tekib akne sageli), siis esimesele pesule järgneval hommikul on põletik palju väiksem ja akne kaob kiiremini. Alguses kasutasin seda nii hommikul kui ka õhtul, aga kuna see sisaldab salitsüülhapet, on parem seda kasutada ainult öösel. Soovitan seda kindlasti!
Puhastab piisavalt hästi, minul toimis väga hästi.
See ei kuivata nahka, puhastab seda suurepäraselt ilma "pinguldava" tundeta. Ideaalselt puhas nahk, vähem vistrikke. Ostan kindlasti uuesti.
Suurepärane puhastusvaht, pärast selle kasutamist on nahk puhas, aga mitte kuiv. Mul on kombineeritud nahk.
Mulle ei meeldinud konsistents eriti, see oli üle reklaamitud, üldiselt pole see halb toode, aga minu jaoks see ka polnud.
See oli minu näole liiga tugev. Pudru jaoks oli see ka liiga õrn. Tundsin, et see kuivatas mu nägu pärast kasutamist kohutavalt. See lõhnab hästi ja ei tekitanud ärritust. Mul on rasune, aknele kalduv ja tundlik nahk.
See puhastab nahka väga hästi, tekitab vahu ja puhastab nahka ideaalselt. Meie kasutame seda probleemsel nahal ja oleme rahul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.