Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 3
Otsisin samalt brändilt päeva- ja öökreemi. Sattusin nende toodete peale juhuslikult. Olin skeptiline, aga ei kahetse. Nii kerge tekstuur, et mul pole sõnu. Päevakreem niisutab kergelt ega jäta rasuseid laike. Öökreem on paks, tunnen, et ma ei pea midagi muud peale kandma. Soovitan seda.
Väga hästi vastu võetud niisutav seerum paksema, geelilaadse konsistentsiga. See ei ärrita nahka ning sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale.
Ostsin mitut tüüpi APLB seerumit suurepärase soodusmüügiga ja ma ei kahetsenud seda. Tekstuur on veidi paksem, aga see hajub väga hästi ja sobib minu aknele kalduvale kombineeritud nahale. See ei tee imesid, aga kõrvalmõjusid pole ja ma kasutan seda rõõmuga. Nahk on pehme ja toidetud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.