Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.









Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 274
SUUREPÄRANE! Olen juba teise paki ära kasutanud ja tellin veel ❤️❤️
Olen kiitvate arvustuste peale üsna pettunud, minu arvates on see üks halvemaid BOJ tooteid. Sellel on kummaline konsistents, see jätab kleepuva jäägi, ei anna näole absoluutselt läiget, mu poorid tunduvad veidi vähem väljendunud ja seepärast ma sellele madalamat hinnangut ei anna, aga see varieerub minu puhul, seega ma ei tea, kas asi on tootes. Olen seda umbes nädala kasutanud, hommikul ja õhtul. Soovitan seda kuivale nahale, aga minu kombineeritud nahale sobiks paremini vesisema tekstuuriga toode.
Olen seerumit nüüd paar päeva kasutanud ja mulle siiani meeldib. Tootel pole selgelt eristuvat lõhna või vähemalt pole ma seda märganud. Sellel on kergelt õline tekstuur, aga see imendub nahka kiiresti ja niisutab hästi. Kasutan seda ainult päevases hoolduses, arvan, et sellest piisab. Sain tellimusega palju proove ja kingituse, mis on väga-väga tore. Proovide hulgas on see teine kord, kui olen saanud mikronõeltega seerumi ja see on väga lahe. Mõtlen juba täissuuruses tellimisele.
Parim seerum särava jume saavutamiseks! Kasutan seda iga päev oma õhturutiini osana. See on ainus toode, mida ma pidevalt vahetan.
Aknearmid on nähtavalt vähenenud. Vaja läheb vaid väikest kogust toodet. See imendub hästi. Kasutan seda õhtul. See on minu neljas pudel. Kasutasin vana ära ja tellisin kohe uue. Soovitan neile, kellel on vanemas eas kuiv ja kahjustatud nahk, mis on altid aknele. Kasutasin 3 pudelit täielikult ära, uus on valmis.
Väga hea
Olen seda seerumit mitu korda uuesti ostnud, mulle meeldib, kuidas see mu tundlikku nahka niisutab ja jumet ühtlustab. See särab nii palju ja tundub nii mõnus, et kasutan seda hommikul ja õhtul, kui vähegi võimalik! Sellest on saanud lemmik!
Õhuke, aga mitte kleepuv, hajub suurepäraselt laiali. Kombineerin seda kogu ettevõtte tootesarjaga ning silmaümbruskreemide ja seerumitega ning näokreemiga. See jätab mu näo siledamaks ja säravamaks, muudab naha siledamaks ning olen märganud, et süstemaatilisel kasutamisel esimese 7-10 päeva jooksul eemaldab see punetuse ja ärrituse.
Ostan korduvalt, olen väga rahul :-)
Väga hea, värskendab, ei jäta nahka kleepuvaks. Ainuke asi on see, et pudel peaks olema klaasist.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.