Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Lemmik :) Tunnen tõesti, kuidas mu nahk pinguldub ja kortsud on vähem nähtavad. See on lõhnavaba ja pole mulle mingeid allergilisi reaktsioone tekitanud – mis on ime ;)) Rikkalik konsistents, kergelt läikiv nahk, mitte-komedogeenne, tõhus ja hajub sujuvalt.
Olen seda kreemi kasutanud nüüdseks üle aasta, aga tuub pole tühjaks saanud ja ma pole seda pärast seda enam näole kandnud. Mul on seganahk ja pärast esimest kasutamist oli selge, et see ei imendu isegi mitme tunni möödudes ning sellel on ärritav/poore ummistav toime. Sellest hoolimata andsin sellele võimaluse ja kasutasin seda mitu korda, aga tulemuseks oli punetav nahatoon ja akne. Põhjus, miks see pole 1 tärni saanud, on see, et koostisosad ja tekstuur pole ka väga halvad, ilmselt oli see mingil põhjusel minu nahale kohutav.
Avastasin selle toote täiesti juhuslikult, umbes aasta tagasi testkasutajana. Mulle meeldis kreemi pealekandmise efekt nii väga, et olen juba kolm pudelit ära kasutanud! Soovitan seda soojalt, kui sulle meeldib "märg"/niisutatud välimus! Pärast kasutamist tundub mu nahk sile ja kergelt õline – seda on raske saavutada, kuna mul on kuiv ja ketendav nahk. Suur pluss on see, et kogu näole kandmiseks pole vaja palju – piisab vaid ühest tilgast! ♥
Ma armastan seda💛 suurepärane kreem minu kuivale, punasele nahale. Rahustab ja toidab. SOOVITAN 💛
Fantastiline lõhnavaba kreem, sobib hästi küpsele, tundlikule ja kuivale nahale. Suurepärase koostisega. soovitan
Sain selle näidisena ja ootan, millal see saadaval on. Minu jaoks taaselustas see kuiva naha suurepäraselt.
+ toidab intensiivselt + Ei ärrita + Nahk on pärast seda ühtlane ja pehme - seda on raskem omastada
kreem niisutab hästi, aga on veidi paks, peale näole kandmist on tunda, et jätab kerge kihi, hea kui kodust välja ei lähe
Sain kreemi ostunäidisena. Kohe pärast esimest kasutuskorda tundsin, et nahk on niisutatud. Kreem ei ole rasvane, seega sobib ka rasusele nahale (loomulikult ka segatud ja kuivale). Sellel ei ole tugevat lõhna, mis on tundliku naha eeliseks. See oli lihtsalt näidis, nii et ma ei oska pärast pikaajalist kasutamist tulemusi hinnata, kuid soovitan seda kindlasti.
Sain kreemi prooviks ostmiseks ja pean ütlema, et see oli meeldiv üllatus... See on meeldiva magusa lõhnaga ja veidi paksema konsistentsiga, mis imendub kiiresti nahka ja nahk läheb kaunilt särama.. Soovitan seda 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.