Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 37
Ma armastan seda ja mu nahk ka. See on väga niisutav ja annab mulle sära, eriti kui jätan selle terveks ööks näole, et nahk saaks selle täielikult imenduda.
Olen Biodance kaubamärgi maskist sõltuvusse sattunud.
Minu jaoks on see tõhus, rahustav ja lõõgastav. Mulle meeldib see veidi rohkem kui roosa pakend, aga see on ka suurepärane. Kui peaksime võrdlema, siis see sobib pigem küpsemale nahale ja roosa on igas vanuses. Lilla versioon saabus just, loodan, et see sobib sama hästi!
Tõsi küll! Kõik selle brändi maskid on niisutavad! Neid tasub kanda peale rutiini terveks ööks.
See mask ei sobinud mulle üldse, see oli tundlikule nahale halb.
See on hämmastav mask. See on jahutav ja lõpptulemus on hämmastav. Ilus niisutatud nahk 🙂 Eelmisel korral mul seda kindlasti polnud.
See on minu lemmik Biodance mask. See rahustab nahka imeliselt ning jätab selle niisutatuks ja siledaks. Olen seda juba mõnda aega kasutanud, kui mu nahk vajab värskendust. Soovitan seda väga.
Mask 10/10. See on sõna otseses mõttes iga eurot väärt ja absoluutselt parim. Ainus mask, millelt ma tõesti tulemusi näen.
Ma ei tunne end hommikul peeglist ära :) eriti on nina peal olevad mustpead peaaegu täielikult kadunud, seda pole minuga pärast maski kunagi juhtunud. See püsib terve öö, mul pole öise kasutamisega probleeme. Minu jaoks on see tipptoode.
Öösel kasutamisel annab see suurepärase niisutuse. Mu nahk tundus terve päeva särav ja niisutatud! Soovitan seda väga!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.