Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Nagu kõikidel biodance-maskidel, on ka sellel vestlusel vau-faktor ja nagu ikka, on pakis hulgaliselt kingitusi, mida proovida!
Nahk on täidlasem, kortsud on nähtavalt vähenenud
Minu jaoks on see mask parim, mida olen proovinud. Mul on kombineeritud nahk ja pärast seda maski (kogu öö näol) oli see hommikul niisutatud ja andis mõnusa puudutusega Q-low efekti. Isegi õhtul oli nahk niisutatud. Pealmine mask.
Minu jaoks on see Biodance'i parim mask, see on küll veidi väiksem, aga silub, heledab ja annab "klaasnaha" efekti. Lihtsalt suurepärane!
Sellega saab saavutada väga kena klaasiefekti! Su nahk on pärast väga ilus, sile ja läikiv! Soovitan seda väga!
See on vist minu kõige vähem lemmikmask sellelt brändilt. Ma ei märganud mingit vahet. Jätkan sinise ja roosa ostmist :)
Mask on äärmiselt sõltuvust tekitav, nahk on uskumatult särav, toidetud ja kaunilt hõõguv 🩷 tohutu rahulolu ja kiire kohaletoimetamine 🩷
Soovitan
See on kahtlemata parim üldse. Kasutasin vahepeal roosat, kollast ja rohelist. Aga sellel on tõesti tulemus, nahk sõna otseses mõttes särab ja väikese SPF-iga saab seda sära kogu päeva hoida.
Hea, et mulle meeldis. Minu arvates on roosa veidi tugevam. Rohkem täidlust. Aga see andis näole parema sära, sileduse ja läike.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.