Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 27
Mu nahk armastab seda. See on väga hästi talutav. Võib-olla natuke kallis, aga okei.
See on nüüd minu lemmik näovesinik, mul on sega- ja tundlik nahk, mul tekkis nahal punetus ja pärast selle toote kasutamise alustamist kadus see kõik, see niisutab väga hästi ja kaitseb tõesti nahabarjääri, olen väga rahul, soovitan seda toodet🥰
Ma armastan seda toonikut; see jätab mu naha pehmeks ja rahustatuks. Mul on tundlik ja kuiv nahk, mis reageerib peaaegu kõigele punaseks. See toonik rahustab seda. Siiski eelistan seda kasutada teise toonikuna niiskele näole pärast vesisemat toonikut või pihustatud toonikut, kuna see on piimja, kuid õrna konsistentsiga.
Ostsin selle positiivsete arvustuste põhjal, aga enda kohta ei saa öelda, et see tõeliselt suurepärane toode oleks, peale pealekandmist on see väga kleepuv, imendub aeglaselt, kandsin seda ka kaelale ja kätele, aga kleepuv tunne oli ebameeldiv, lisaks sega- või normaalse naha puhul istub piim palju pinnale ja laiendab poore, arvan, et see on ka aeglase imendumise tõttu. See sobib kindlasti rohkem väga kuivale nahale. Ma ei osta seda uuesti.
Väga niisutav näovesi. Kasutan seda igal õhtul naha toitmiseks ja rahustamiseks. Kasutan seda ilma vatipadjata, kannan peopesadega nahale ja masseerin sisse. Ostan kindlasti veel.
Minu lemmik piimatoonik. Kohustuslik toode pingul ja tundlikule nahale nagu minul. Soovitan seda eriti inimestele, kellel on BHL-probleeme – see toob imelist leevendust. Ma ei kujuta enam ette nahahooldust ilma selleta ❤️
Mul on kuiv nahk ja see toonik tundub peal uskumatult meeldiv. Kohe pärast pealekandmist annab see nahale rahustava ja mugava tunde. Kasutan seda nii hommikul kui ka õhtul ja olen alati vaimustuses selle meeldivast tekstuurist. Minu nahk on koheselt niisutatud ning näeb välja värskem ja toidetum. Ostsin tooniku vaid paar nädalat tagasi, aga see meeldib mulle nii väga, et olen juba peaaegu poole pudelist ära kasutanud. See on kindlasti võitja minu kuivale nahale! ...
See on teine kord, kui ma seda toonikut ostan, ja olen väga rahul. Mõnikord piisab tooniku kasutamisest hommikul, et mu nahk tunduks maksimaalselt niisutatud ja ülisärav.
Üks parimaid toonikuid, mida ma kunagi kasutanud olen 🥹✨ Sellel on piimjas, väga meeldiv konsistents ja see rahustab nahka imeliselt. Pärast kasutamist on mu nägu niisutatud, pehme ja näeb välja terve, ilma kleepuva tundeta. See sobib ideaalselt kuivale ja tundlikule nahale, eriti kui see on ärritunud või nõrgenenud. See tugevdab tõhusalt hüdrolipiidbarjääri ja annab "mugava" efekti 💕
See sobib ideaalselt kuivale nahale, annab nahale sära ja terve välimuse, on hea meigialus🌸
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.