Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 75
Parim näokreem, mida ma kunagi kasutanud olen!! Olen 45+, mul on kombineeritud nahk ja selle kreemiga on mu nägu muutunud säravamaks, säravamaks ja see on mind palju aidanud väikeste kortsude vastu. Olen juba ühe tuubi ära kasutanud ja tellin teise!!!
Parim kreem, mis mul kunagi olnud on, lõhn on nii taimne ja meditsiiniline, aga mulle meeldib. Suurepärane tekstuur, imendub suurepäraselt, nahk on kaunilt niisutatud, särav ja sobib mulle üldiselt isegi meigi alla. Ja mis kõige tähtsam, mul ei tekkinud üldse vistrikke, see ei ummista poore.
See kreem on minu nahale parim. See ühtlustas mu jumet ning nahk tundus pringim ja toidetud (mul on äärmiselt tundlik, kuiv ja aknele kalduv nahk). Olen oma ostuga väga rahul.
See kreem niisutab hästi, aga minu jaoks sobib see pigem ööseks kasutamiseks, hommikul on mul ilus ja niisutatud nahk. Igapäevaseks kasutamiseks eelistan Zerot, see imendus päeva jooksul paremini kui see, kui ma meiki ei kandnud, olin kohutavalt rasune, aga see on individuaalne. Lõhn on üsna tugev, seega ei pruugi see kõigile sobida, aga mind see ei häiri.
Olen selle kreemiga täiesti rahul! See jätab mu naha uskumatult pringiks, üliniisutatuks ja fantastiliselt pehmeks. Tunnen, et see aitab tõesti mu nägu taastada ning naha tekstuuri ja elastsust parandada. See on rikkalik kreem, aga imendub väga hästi. Suur aitäh, Ksisters!
Mul on normaalne nahk, millel vahel vistrikud tekivad. See kreem pole paks, aga niisutab hästi. Kasutan seda pärast aktiivseid tooteid. Siiani on see minu jaoks parim valik.
Ostsin selle kreemi alguses, lõhn polnud suurepärane, aga tekstuur oli suurepärane.
Sain selle kreemi kingituseks koos tellimusega ja olin väga meeldivalt üllatunud. See niisutab hästi, imendub kiiresti ja sobib ideaalselt minu hommikuseks nahahooldusrutiiniks. 🌺 Lõhn on üsna tugev, seega ei pruugi see kõigile meeldida, aga mind see ei häiri, sest see kaob kiiresti.
Olen selle kreemiga väga rahul. Olen seda nüüd paar nädalat kasutanud ja näen, et mu nahk näeb välja värskem ja siledam. Sellel on kerge ja meeldiv konsistents, see ei ole raske ja imendub kiiresti. Mulle meeldib lõhn, kuigi mu ema pole sellest vaimustuses. Vaatamata sellele arvab ta, et kreem ise on väga hea. Nagu alati, armastan ma seda poodi; pakkide kättesaamine on minu jaoks puhas rõõm 🥰
Ksisters pakendas selle väga kenasti ja see jõudis koju turvaliselt. See on ka parim kreem, mida ma kunagi kasutanud olen! Mul on kombineeritud nahk kuivade piirkondadega ja see kreem sobib ideaalselt öökreemiks. See imendub hästi, ei ole õline, jätab naha pehmeks ja niisutatuks üleöö. See toimib niisutajana, säilitades niiskuse, ärgates ei tunne ma näol kuivust. Hakkasin seda regulaarselt kasutama 2 kuud tagasi. Mu nägu on pringim, pehmem, säravam ja vähem väsimuse ilmet. Hiljuti ostsin Ksistersist veel kaks pudelit ja see on minu teine pudel, kavatsen ostmist jätkata. See aitas hästi akne põletiku ja punetuse korral. Sobib talveks, kuna see on paksu niisutava konsistentsiga. Alguses on sellel taimne meditsiiniline lõhn, aga see hajub kiiresti, mis on minu jaoks pluss. See on minu teine pudel, seega soovitan seda kreemi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.