Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 72
See kreem aitab taastada naha kaitsebarjääri. Kui teie nahk on väga kuiv ja tundlik, on see just see, mida vajate.
Mu nahale see kreem väga meeldib. Olen seda nüüd kuu aega kasutanud ja mu nahk on fantastilises seisukorras. Mul oli varem dehüdreeritud nahk, aga olen näinud märkimisväärset paranemist. Pärast selle kasutamist on mu nahk alati sile, pehme ja rahulik.
See kreem on imeline, nahale kandes tundub see sametine. Niisutav, mõnus... aga minu arvates sobib see pigem nooremale nahale, mitte 42-aastasele kortsulisele nahale.
Minu arvates on see kreem talveks suurepärane. See on natuke rikkalikum ja mõnus, aga suveks oleks see liiga paks. See võib naha lihtsalt läikivaks muuta, seega soovitaksin seda normaalsele ja kuivale nahale.
COSRX Comfort Ceramide kreemist on saanud üks minu lemmiknahahooldustooteid! Kreem on rikkalik, kuid mitte näol raske ja niisutab ideaalselt, jätmata rasvast tunnet. Pärast selle kasutamist on mu nahk uskumatult pehme, rahulik ja toidetud ning eriti märkasin, et see aitab kuivuse ja tundlikkuse korral. See on suurepärane nahabarjääri tugevdamiseks ja mu nägu näeb juba pärast paari kasutuskorda tervem ja toidetum välja. Soovitan soojalt!
See on minu esimene kogemus selle brändiga, aga võin seda kindlasti soovitada. Kreemil on veidi paksem konsistents, aga see hajub väga hästi. Kirjelduses mainitakse ka lõhnaainet, aga minu arvates on see praktiliselt märkamatu. Kreem sobib igapäevaseks kasutamiseks ja niisutab suurepäraselt.
Suurepärane niisutaja, mul on ilmselt viies pakk olemas, sest ma pole oma nahale midagi paremat leidnud. See konkureerib palju kallimate kreemidega. Ma armastan seda 🙂
See kreem on suurepärane, olen juba kolmanda paki peal 👌 see on paksema konsistentsiga, aga ei ummista poore ja niisutab suurepäraselt 😊 Olen sellega väga rahul 👍
COSRXi Balancium Comfort Ceramide kreem on minu jaoks ideaalne – see rahustab ärritunud nahka ja tugevdab selle kaitsekihti. Pärast selle kasutamist on mu nahk sile, elastne ja hästi niisutatud😌
Kreem on väga paks ja kerge, meeldiva tsitruselõhnaga. Pärast kuuajalist kasutamist usun, et see on kreem väga kuivale nahale, mis vajab kiiret taastumist. See ei sobi kasutamiseks päevasel ajal ega meigi alla. Kannan õhtul peale paksu kihi ja tulemused on fantastilised!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.