Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Hea öine huulemask, kuigi ma kasutan seda huulepalsamina) Paks, mee-sarnase konsistentsiga, lõhnatu.
Parim huulemask, mida ma kunagi proovinud olen. See aitab lõhenenud huulte puhul, eriti talvel.
Ma kasutan seda palsamina nii päeval kui ka enne magamaminekut. See ei tee imesid, aga on okei. Kui see on allahindlusega, ostan selle uuesti. See ei ole mõeldud probleemsele huulenahale, vaid normaalsele, mitte väga lõhenenud nahale. Sellisel juhul see eriti ei aita.
See on tõesti hea dehüdreeritud huultele! See teeb oma tööd hästi.
Ma armastan seda hommikuti, mu huuled on nii toidetud, selle hinna eest ei leia te seda maski kusagilt mujalt, olen üliõnnelik.
Niisutab mõnusalt, aga väga lõhenenud huultele on liiga nõrk. Sama brändi huulepulk toimib miljard korda paremini, aga kui sul pole kuivade huultega probleemi, siis soovitan seda.
Ostsin selle, sest mul on vaja huuli niisutada, kuna olen ravil isotretinoiiniga. toode on väga hea, see on tõesti üks väheseid, mis mind aidata saab. sellel on meeldiv konsistents, mis sulab huultel ja katab neid. sellel on niisutav toime ja see on tõhus. ainuke miinus on hind, mis on üüratu, ma arvan, et see võiks olla madalam.
See on hitt! Kasutan öösel ja hommikul pesen huuli sooja veega ja huuled on ideaalsed. Ma kasutan seda igal õhtul ja olen tõesti vähendanud siltide kasutamist, sest mu huuled pole üldse lõhenenud.
Pehme, sileda toimega kasutan ka päeval, ei kleepu, pole ebameeldiv
Kui ma seda esimest korda kasutasin, olid mu valulikud ja lõhenenud suunurgad järgmisel hommikul peaaegu kadunud. Huulemaski on väga mugav kanda ja see ei ole kleepuv. Me soovitame! 🤗
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.