Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
Mul on kombineeritud nahk, T-tsoonis on see rasune ja seda ümbritsev piirkond normaalne. See kreem sobib kindlasti tundlikule nahale ja niisutab hästi. Ainus miinus, mida ma näen, on see, et see imendub kauem ja mul on vahel tunne, nagu oleks see nahale kihi jätnud. Seetõttu soovitaksin seda kasutada külmematel kuudel või kuiva nahaga inimestele. Aga see sõltub ka nahale kantavast kogusest, ilmselt piisab väikesest kogusest.
Kreem niisutab ja rahustab nahka, ärritamata või poore ummistamata. Pärast kasutamist näeb nahk terve ja särav välja, õrna kumaga.
Suurepärane kreem, suurepärane rosaatseaga naha rahustamiseks. Minu nahk on tundlik, kuid õline ja see kreem imendub suurepäraselt, ei ummista poore ja niisutab väga hästi
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.