Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 2
See kreem on minu jaoks ideaalne. See imbub nahale ideaalselt. Nahk on koheselt rahustatud, ühtlane ja niisutatud. Konsistents on midagi kreemi ja geeli vahepealset. Soovitan seda soojalt.
See kreem on kerge konsistentsiga, kuid tugeva niisutava ja rahustava toimega. See on minu päästja, eriti kevadel - kui see aitab mul korda teha oma nahka, mis on pärast talve päikesest stressis ja seestpoolt allergiline. See imendub kiiresti ja toimib kohe. Mul on rasune nahk ja ostan kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.