Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 25
Tellisin selle paar nädalat tagasi, seega olen seda juba kasutanud. Kreem on lõhnatu, kerge tekstuuriga, aga minu arvates pigem õline. See imendub nahka hästi, ei tekita ärritust, niisutab väga hästi. Kasutan seda ainult hommikuti, minu arvates on see minu nahale okei. Kasutan seda koos sama sarja silmakreemiga. Sain tellimusega kaasa palju näidiseid ja kingituse, nagu alati, mis on väga-väga tore. Mulle meeldib uusi tooteid testida, seega olen selle valiku eest väga tänulik. Kahjuks ei teinud ma kohe pärast paki kättesaamist fotot, aga nüüd olen kõik näidised ja kingituseks saadud maski juba ära kasutanud, seega fotol on näha ainult tellitud tooted.
Mulle see kreem väga meeldis 🫶 See rahustab nahka imeliselt, eemaldab kuivuse ja ärrituse. See sobis mulle ideaalselt — pärast kasutamist on nahk pehme, õrn ja niisutatud. Kasutan seda mõnuga, ostan kindlasti veel 💖
Olen juba pikka aega otsinud kreemi, mis sobiks kombineeritud/tundlikule aknele kalduvale nahale ja see Purito kreem võitis. :) See imendub kiiresti, on meeldiva lõhnaga ja enam-vähem sarnase koostisega kui Dr. Althea 347 kreem, ainsa erinevusega, et Purito ei tohiks sisaldada poore ummistavaid ja kinniseid komedoone tekitavaid koostisosi. Selle kreemi ainus miinus on see, et talvel vajan ma tõesti korralikku niisutust ja see kreem on pigem kergema koostisega, sobib suveks. Isiklikult kipitas see kreem mind ka siis, kui kasutasin seda pärast aktiivhapete nagu BHA või aselaiinhape kasutamist või koorimist - aga see on pigem tingitud minu tundlikust nahast.
Kreemil on paksem konsistents, mis sobib ideaalselt Missha BB-kreemi alla (proovisin seda ka otse Purito BB-kreemi näidise all ja tulemus oli samuti suurepärane), see ei jää tükiliseks ja imendub hästi. Mul on tundlik kombineeritud nahk, mis on altid aknele, lööbele ja põletikele ning see kreem on üks väheseid, mis on piisavalt toitev ega ummista poore. Vastupidi, regulaarsel kasutamisel mu nahk paraneb. Kasutan seda sügis/talvehooajal ja ostan seda korduvalt.
Hea kreem, mis rahustab nahka hästi. Ei tekita löövet ega kleepuvat tunnet.
Olen juba pikka aega püüdnud leida kreemi, mis ei tekitaks uusi aknet, vaid ainult rahustab neid. See kreem tegi just seda. Kasutan öösiti ja hommikuti on nahk sile ja ilma akne värvimuutuse jälgedeta ja uute põletiketa ning vanad leevenduvad ja 2-5 päevaga pole neist enam jälgegi. Soovitan seda kreemi kõigile, sest see niisutab nahka suurepäraselt ja hoiab seda niisutatuna pikki tunde. Ideaalne ööseks
Mulle meeldib Centellaga valmistatud toode, nii et selle ma nüüd valisin. Olen kasutanud 1 nädal, ei ärrita nahka, ei muuda seda tuhmiks, pigem annab minimaalse läike, mis on kasulik (rasusele nahale põhimõtteliselt mitte.)
Meeldiva tekstuuriga kreem imendub kiiresti. Rahustab ja hooldab stressis nahka. Pakendil pole südant vaja, toru on suletud alumiiniumfooliumiga. Soovitan kreemi ka rasusele nahale. Mul pole ammu ilusamat nahka olnud.
See on minu nahale parim. Olen seda juba mitu aastat kasutanud.
Parim kreem, mida olen proovinud. Täiuslikult niisutab ja rahustab nahka. Tekstuur on väga kerge ja imendub kiiresti
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.