Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Proovisin seda kreemi esimest korda ja kindlasti tulen selle juurde tagasi. Sellel on paksem konsistents, aga see ei tundu nahal raske ega jäta ebameeldivat maskitunnet. Imendub veidi kauem, aga tulemuseks on meeldivalt niisutatud ja toidetud nahk. Hindan seda, et see toimib ka meigi all, mõjutamata selle välimust või püsivust. Suur pluss on ka selle koostis, mis on õrn ega ärrita mingil moel minu tundlikku nahka. Minu kogemuse põhjal sobib see pigem normaalsele ja kuivemale nahale kui rasusele nahale.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.