Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 63
Kreem on ülimalt kerge ja meeldiv kasutada, aga pakend on väga halva kvaliteediga! Purk hakkas mõne nädala pärast lagunema... Siis sattusid kreemi sisse plastikutükid ja ma viskasin selle lihtsalt prügikasti. Aga tegelikult, kui pakend oleks parem, oleks kreem A+ :)
Väga hea kreem. Sellel on rikkalik koostis, aga pealekandmisel on see väga kerge, konsistents meenutab pigem vett, see niisutab hästi ning rahustab ja parandab punetavat ja kahjustatud nahka väga hästi. Oleks parem, kui see poleks saadaval purgis, vaid dosaatoris, aga minu puhul toimis see igal juhul, soovitan seda tundlikule, kahjustatud kaitsekihiga ja punetavale nahale! Lisaks rahustavale maskile on see minu teine lemmiktoode sellelt brändilt!
Suurepärane kreem kuivale ja kombineeritud nahale, ei tee nahka raskeks ja niisutab suurepäraselt.
Hea, kerge igapäevane kreem meeldiva konsistentsiga, üldiselt toimis see minu jaoks hästi.
Kreem hajub hästi, on lõhnavaba ja niisutab, jäin rahule.
Olen seda nüüd kaks nädalat testinud. Ausalt öeldes on see parim kreem, mida ma kunagi kasutanud olen. Ma tõesti tahtsin head koostist ja selle hinna eest on see võitja! See on väga niisutav ja toitev, kuid samas kerge. See ei jäta näole rasvast kihti, mis on väga oluline. Soovitan seda!
Meeldiv, kerge kreem, pigem suveks kui talveks, talvel ei niisuta piisavalt. Täht langes ebapiisava niisutuse tõttu talvel, ootasin veidi rohkem, aga suveks suurepärane.
Väga hea kreem, soovitan seda eriti kuivale nahale.
Ei jäta rasvast kihti, imendub hästi ja niisutab nahka.
Kreem on kerge ega ärrita nahka. Minu tundlikul nahal ei ole see reaktsiooni tekitanud. Kuigi mul on kuiv nahk, on see mulle mitmeastmelise rutiiniga piisav ja ma ei tunne, et see oleks liiga toitv.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.