Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 4
See haiseb väga halvasti ja on ebameeldiv, kui ma seda peale kannan. Kasutasin seda kord nädalas, aga see tegi mu naha lihtsalt väga ketendavaks, seega see mulle kahjuks ei sobinud.
NII ÕRN KASUTAMISEL, SOBIB MINU NAHALE IDEAALSELT
Ma armastan seda kreemi!!! Tellin teist korda ja olen väga rahul.
Olen kasutanud retinooli juba pikemat aega, nahk on sellega juba harjunud, nii et isegi tugevama kontsentratsiooniga ei viitsi. Siiski ei ole mul siiani tunnet, et see toode annaks mu nahale lisatõuke nagu ma olen harjunud teiste retinoolikreemidega. Tore, et see sisaldab ka E-vitamiini ja pantenooli - mis ühtaegu niisutab kui toidab nahka - hästi. Minu rasusemale nahale see väga ei sobinud, aga see ei tähenda, et toode ei oleks hea, mul on lihtsalt selline õlise kihi tunne nahal.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.