Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 13
Juuksed on pehmed ja kergesti kammitavad, kergesti pealekantavad ja annavad palju volüümi, tellin kindlasti veel.
Täna sain Ksistersilt paki kätte ja olin väga meeldivalt üllatunud. Lisaks ostule sain kaasa palju näidiseid, mida saan proovida, ja kingituseks ka näomaski. Pakendiga olin väga rahul, see oli ilus ja hoolikalt ettevalmistatud. See oli minu esimene tellimus ja ma ei jõudnud ära oodata, seega pesin kohe ostetud toodetega juuksed puhtaks. Pean ütlema, et need lõhnavad väga mõnusalt ja pärast esimest kasutuskorda olid juuksed veidi pehmemad. Soovitan kindlasti šampooni koos palsamiga kasutada. Üldiselt olen tõesti väga rahul ja tellin hea meelega uuesti 🤍
Olen seda toodet kasutanud peaaegu aasta, võin seda julgelt soovitada pleegitatud juuste omanikele ja kuivade otstega inimestele. Šampoon puhastab õrnalt, ei kuivata juukseid ja peanahka, võitleb hapruse ja lõhenenud otste vastu, suurendab lokkide elastsust ja vastupidavust, annab neile pehmuse, sileduse ja läike tänu kollageeni, keratiini ja siidi madalmolekulaarsetele valkudele, samuti baobabi, argaania ja jojoba aminohapetele ja looduslikele õlidele, mis toidavad ja taastavad juukseid. Sobib hästi kokku sama kaubamärgi palsamiga.
Pärast pesemist on mu juuksed pehmed, aga hakkasid palju kiiremini rasuseks minema kui enne kasutamist.
Ostsin selle uuesti; mul oli väike anum ja ostsin poolliitrise. Juuksed on väga hästi puhastatud ja nii pehmed ning palsamiga kombineerituna jätab see mu juuksed läikivaks. Ostan seda kindlasti uuesti.
Võin seda šampooni ainult soovitada. See niisutab mu juukseid suurepäraselt ja lisab läiget. Tänu sellele hakkasid mu juuksed kiiremini kasvama ja kahjustatud juuksed taastusid. Kammin juukseid hommikul ja õhtul pole need üldse sassis. Isegi mu juuksur oli üllatunud, kuidas see võimalik on.
Suurepärane toode. Ei tee juukseid raskeks. Juuksed on pärast kasutamist pehmed ja siledad. Kasutan seda koos sama sarja šampooniga. Lisan foto sellest, millised mu juuksed praegu välja näevad.
Siin on tõlge sloveeni keelde: Olen selle šampooniga rahul. See puhastab hästi. Sellel on õrn ja märkamatu lõhn. Mul pole kaebusi. Kui soovite midagi uut hoolduses proovida, on see hea toode.
Mul on paksud lokkis juuksed ja pärast korduvat kasutamist ei märganud ma mingeid muutusi – ei mingit niisutust ega juuste pehmenemist.
Parim šampoon, mis mul kunagi olnud on.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.