Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 7
Ostsin sellest sarjast šampooni ja palsamit. Üldiselt meeldisid need mulle, mu juuksed on pehmed ja siledad.
Sama sarja šampooniga koos kasutades täielik katastroof. Juustel polnud läiget, neid oli raske kammida. Pärast teise kaubamärgi (sama šampooni) palsami kasutamist oli tulemus veidi parem. Ma kindlasti ei soovita seda sarja, ma pole ühtegi teist selle kaubamärgi toodet proovinud. Jään Rated Greeni juurde, kuigi see on kallim, aga tulemus on võrreldamatu.
See ingveripalsam on kahjustatud juustele hädavajalik. See taastab juuste struktuuri, jättes need siledaks ja läikivaks ning omab meeldivat, soojendavat lõhna. Pärast kasutamist näevad juuksed tervemad ja tugevamad välja.
Pärast selle kasutamist on mu juuksed nii mõnusad, pehmed ja siledad 😍
Hea, eelarvesõbralik juuksepalsam. See pehmendab mu juukseid pärast mõneks minutiks niisketele juustele jätmist. See teeb töö ära
teeb ilusad juuksed
Palsam töötab minu jaoks suurepäraselt. Juuksed on pehmed, lahtised ja lõhnavad kaunilt (lõhn meenutab sügist)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.