Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod





Arvustused – 6
Ma ei vahetaks seda patja ühegi teise vastu.
Pärast Euroopasse tulekut lõpetasin meigi tegemise täielikult, sest jumestuskreem on minu jaoks liiga raske ja kuiv. Proovisin paari suurt brändi ja kõik on mind alt vedanud. Teisel päeval käisin poes ja küsisin kõige niisutatumat padjakest ning nad soovitasid seda. Pärast pealekandmist oli mu nahk koheselt särav, ma sõna otseses mõttes. Ostsin selle kohapealt ja see pole mind enam kunagi alt vedanud! Kindlasti minu uus lemmikpadjake. See katab minu jaoks piisavalt hästi ja püsib nii särav ja niisutatud.
See on minu lemmikpadi. See on parim igapäevaseks kasutamiseks. Viimistlus on keskmise tooniga, mitte matt ega läikiv. Sobib rasusele tundlikule nahale. Millal võib oodata tooni 23?
Olen tooniga väga rahul, see püsib hästi peal, nagu oleks see lihtsalt kreem, näol pole raskustunnet ega maskiefekti, seega soovitan seda kõigile. Koostis on samuti väga meeldiv, omab rahustavaid omadusi, eemaldab ja katab väiksema punetuse.
Väga hea pealekandmine, ei koorma nahka ega ole üldse tunda.
Mul on hele ja kuiv nahk ning ma olin isegi üllatunud, et see mulle ideaalselt sobis - ei lähe kollaseks, matistab, ühtlustab nahatooni. Suvel on suurepärane, et see on varustatud SPF-iga. soovitan
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.