Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 14
See toonik on tõeliselt imeline. See niisutab nahka sügavuti ja jätab selle pärast kasutamist värske ja mõnusa tunde. Mul on probleemne nahk ja akne, aga see on mulle ikkagi suurepäraselt toiminud: see ei ärrita mu nahka, vaid pigem rahustab seda ning aitab vähendada punetust ja aknejärgseid jälgi. Regulaarsel kasutamisel olen märganud, et jäljed on veidi pleekinud ja mu nahk näeb välja tervem ja hoolitsetum. Mulle meeldib ka see, et see aitab taastada naha tasakaalu ega jäta kleepuvat tunnet. Sellest on kindlasti saanud üks mu lemmiktooteid ja ostaksin seda hea meelega uuesti.
Plaanisin tellida kosmeetikat ja otsustasin jätta arvustuse parimate toodete kohta, mis mind tõesti aitasid ja mis mulle väga meeldisid🤗 Esiteks CuSkini toonik. Mul on kombineeritud nahk, aga Rootsi talv kuivatas mu nahka nii palju, et ükski superkaitsekreem ei aidanud. Nahk oli ülekuivatatud ja isegi kuivusest tingitud ärrituse korral oli see tuhm, mul tekkisid ka põskedel lööbed, mis vahel sügelesid 🥲 Minu soov oli taastada nahabarjäär, muuta nahk tõeliselt pringim ja säravamaks 🥹 Mulle soovitati võtta seda toonikut ja ka Anua PEACH 70 + NIATSIINI. Olen väga rõõmus, et sain tulemuse juba esimesel kasutuskorral. Nüüd olen toonikut kasutanud 2 korda päevas kuu aega ja isegi lööbed mu põskedel on peaaegu täielikult paranenud ja kadunud. 100% see on nüüd minu püsiv nahahoolduskosmeetika ☺️💕
See toonik on üks parimaid toonikuid, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on veidi paksem kui vesi. Jätab nahale kergelt kleepuva kihi. Ei ole märgatavat lõhna. Sobib tundlikule nahale rosaatsea korral.
Ma pole seda kaua kasutanud, aga see meeldib mulle juba. Mu nahk on rasune ja väga tundlik, mul on rosaatsea. Kasutan seda ülepäeviti oma õhtuse rutiini osana: 1. Puhastusvahend 2. Bifida toonik 3. Aselaiinhape 10% 4. Mary May 6 peptiidikompleks 5. MANO hüaluroonseerum (HA.E-hüdraat) 6. Uriage Tolederm Control (kui on niiskusepuudus)
Teine purk. Soovitan soojalt. Tellin veel ❤️
👍
Mulle meeldib see, mu nahk näeb pärast selle tooneri kasutamist väga hea välja.
Toonik teeb oma tööd hästi. See niisutab suurepäraselt ja sellel on paljude toonikutega võrreldes täidlasem tekstuur, kuid see tundub näol siiski väga kerge.
Mul on tundlik nahk ja pärast nädalast kasutamist on see selge, rahulik, puhas ja niisutatud. Soovitan seda.
Olen alati tahtnud osta probiootilist näotooniku CU Dr.Solution Bifida Barrier Toner ja lõpuks ometi on see mul olemas! Sellel on väga kerge ja mittekleepuv tekstuur, peaaegu nagu veel. See toonik niisutab ja rahustab nahka koheselt. Suvel pole vaja isegi kreemi peale kanda. Sellel on neutraalne aroom ja see püsib väga kaua peal. Olen selle toonikuga rahul ja soovitan seda!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.