Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Ostsin selle kreemi koos selle sarja toonikuga. Mulle meeldib, kui kreem ja toonik koos toimivad. Kreemil on meeldiv geeljas tekstuur. See imendub nahka kiiresti. Nahk jääb kergelt kleepuvaks. Kuid kreemi toime on fantastiline. Kui teil on rosaatsea, tundlikkus, õhuke nahk, mis reageerib tuulele, külmale või on tekkinud agressiivsete retinoidide kahjustus. See aitab teil selle paari kasutuskorraga normaalseks muuta. Niisutus oli minu kombineeritud nahale piisav. Kuivale nahale ei pruugi olla piisav. Soovitasin seda aluskreemiks igale nahatüübile. Muide, kreem on lõhnavaba.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.