Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Ma pole veel mingeid tulemusi märganud. Aga kreemil on kindlasti meeldiv konsistents. See ei tekita mingeid allergilisi reaktsioone ega kipitust silmade all. Mul on tundlik ja nõudlik nahk. See imendub kiiresti ja niisutab mõnusalt. Loodan, et peened jooned vähenevad veidi. Aga see selgub alles aja jooksul.
Ostes meeldis mulle tekstuur, kuigi see ei imendunud kohe. Ma ei näinud mingeid olulisi muutusi ja otsisin pidevalt midagi muud. Aga pärast kuuajalist kasutamist sain aru, et see on kauapüsiv. See võtab aega! Ja tulemused ei lase end kaua oodata! See on tõeliselt terapeutiline! Sellel pole küll vau-efekti, aga see annab tulemusi. Soovitan seda soojalt!
Kui sulle meeldivad paksud kreemid 30+, siis see meeldib sulle kindlasti! Kasutan seda juba teist korda, see pinguldab nahka hästi, on ökonoomne, nahk näeb välja puhanum ja siledam.
See on tõeliselt ainus kreem, mis kortse silub! See ei teeskle, vaid pigem toidab nahka ja pideval kasutamisel minimeerib kortse! Olen 35, mu ema on 56 ja see toimib meile mõlemale suurepäraselt! See pole minu esimene purk ja see ei jää ka viimaseks! See annab kergelt läikiva viimistluse, kuid ei ole kleepuv ja mitte liiga tugev.
See on parim silmakreem, mida ma kunagi kasutanud olen. Pärast kuuajalist kasutamist näen naha kvaliteedi paranemist, peente joonte silumist ja prinkuse vähenemist. Kreemil on hea konsistents, mis jätab õhukese kihi, mis ei tekita ebamugavustunnet, ja see on tegelikult suurepärane meigi alla. Ma armastan seda kreemi!
"Olen Kristersi kreeme juba mitu kuud kasutanud ja olen väga rahul! Mu nahk on muutunud pehmeks, hästi niisutatuks ja väiksemad ebatäiused on kadunud. Konsistents on kerge, imendub kiiresti ja lõhn on õrn ja meeldiv. Soovitan seda kindlasti!"
Mulle väga meeldib see kreem, see on mugav, ei kipita silmi (mõnega on nii juhtunud), geel-kreemi konsistents on väga toitev, jätab päeva lõpuni särava viimistluse, olen kasutanud vaid nädala, seega on veel vara öelda, kui tõhus see on. Eriline tänu! proovide suure hulga pärast olen šokeeritud, ükski pood pole nii kaua vastu pidanud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.