Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.









Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 28
See aitas mul tumedate silmaaluste vastu, hakkasin seda kaks korda nädalas peale kandma ja järk-järgult suurendasin kasutamist iga õhtuni. See ei ole kleepuv ja imendub hästi. Kartsin reaktsiooni silmaümbruses, aga kõik on korras. Järgmisel korral ostan seda kindlasti uuesti.
Mulle meeldib, see on teine kord, kui ma selle ostan.
I noticed my under eye skin started thinning, and fiund a very effective solution to get rid from dark circles and fine lines! I’ve been using this product for 3 months, and I’m seeing a big improvement. The under eyes now are more even and smooth. I’m also using it on fine lines near my lips, and I can see slight difference! I definitely will continue using it. The product volume lasts pretty long ㅋㅋㅋㅋ
See on õrn, mitte vesine, aga kindlasti kergemapoolne, seega imendub koheselt. Väga tõhus, ostan seda kindlasti uuesti.
Sain proovi ja ostsin seejärel terve paki. Mul on tundlik silmaümbrusnahk, aga kreem ei ärrita seda. Konsistents on meeldiv, vaja läheb vaid natuke, see hajub hästi ja püsib väga kaua. Kasutan seda 2-3 korda nädalas ja seejärel niisutavat silmakreemi ning olen väga rahul.
Tellin seda juba kolmandat korda. Sellel on hea toetav toime ja see muudab silmaümbruse naha pehmeks ja meeldivaks.
Kasutan selle brändi teisi tooteid ja leian, et need on suurepärased. Otsisin retinoolipõhist silmaümbruskreemi. Kasutan seda vastavalt juhistele ja leian, et see on tõesti tõhus.
See võib küll suurepärane olla, aga kahjuks tekitas proov mul ekseemi. 😔 Tundlikuma nahaga inimesed (minu oma pole muide nii ohtlikult tundlik) peaksid seda kasutama ettevaatlikult ja kindlasti mitte iga päev.
Mulle see kreem väga meeldib. Alguses tekitas see küll veidi kuivust, sest ma polnud retinooli juba tükk aega kasutanud. Olen seda nüüd umbes 2 kuud kasutanud ja näen silmade ümbruses uskumatut vahet. Nahk on pring, särav ja sile. Olen seda ka otsmikul kasutanud, aga praegu pole vahet näinud. Jätkan kasutamist.
See on hea silmakreem, kerge ja imendub kergesti. Nägin peente joonte osas paranemist, aga ootasin paremaid tulemusi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.