Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 45
Hea silmakreem. Kogus on suur. Ei ole tugevat lõhna. Niisutab hästi, kollageeniga.
Olen seda nüüd umbes 2 nädalat kasutanud ja olen tegelikult oma silmades väikest muutust näinud. See on tõesti hea. Usun, et 4–6 nädala pärast on mu silmad ideaalsed.
Olen seda nüüd kolm päeva kasutanud ja näen juba vahet. Ärkan palju värskema ilmega ja lillakad laigud silmade all on vähenenud. See sobib ideaalselt ka meigi alla.
Niisutav ja kerge silmakreem, mis sobib ideaalselt ööseks kasutamiseks intensiivsemate koostisosadega toodete (nt retinooli) vahel. See iseenesest ei anna dramaatilisi tulemusi.
Mõnus silmakreem taskukohase hinnaga, õrna lõhnaga, rikkaliku, kuid kerge konsistentsiga, mis niisutab ja jätab õrna sära!
Ma tõesti tahtsin seda armastada, aga kahjuks see mulle ei sobinud. Pakend on kena, tekstuur on suurepärane, seda on nahale lihtne hajutada. Sellel on ka minimaalne, minu jaoks meeldiv lõhn. Siiski, ükskõik kui hoolikalt ma seda ka ei kannaks, kipitab see mu silmi ja tekitab pisaraid :(. Ma ei soovitaks seda kellelegi, kellel on tundlik nahk/silmad.
Suurepärane silmakreem, superjahutav ning mega-mega niisutav ja siluv ❤️
See jätab silmadele jaheduse ja värskuse tunde, tundub niisutavat juba esimestest kasutuskordadest alates ning annab kauni läike, mis paneb silmad puhanud välja nägema!
Superkreem
Soovitan seda väga!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.