Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 3
Mask on suurepärane, mu juuksed on kaunilt läikivad, soovitan seda pärast pesemist juustesse kammida, mitte lihtsalt pähe kanda, mõne minuti pärast loputada ja palsamit kasutada. Ostan kindlasti uuesti.
Mul on paksud ja värvitud juuksed. Näen vahet enne ja pärast maski kasutamist.
Kahjuks see mask minu peenikestele, pleegitatud juustele ei sobinud. Konsistents on üsna paks ja kreemjas, aga kahjuks ei imendu see üldse juustesse – see lihtsalt jääb pinnale ja pärast loputamist on efekt praktiliselt null. Puudub igasugune toitmine, tugevdamine või silumine; ma ei tunne isegi tavalise palsami mõju, rääkimata taastavast maskist. Minu juuksed on pärast kasutamist täpselt samasugused kui enne – kuivad, otstest jäigad ja läiketud. Lõhn on meeldiv, aga minu maitse jaoks liiga intensiivne.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.