Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod





Arvustused – 2
See õli tuli mulle proovina ja see meeldis mulle väga. See ei tekita vistrikke ja eemaldab meigi kenasti (isegi lauvärvi). Soovitan seda! :)
Ma armastan seda puhastusõli ja ma ei saa sellest küllalt. Olen proovinud selle kergemat versiooni, aga see ei toiminud nii hästi kui see. Õli kantakse kuivale nahale ja seejärel loputatakse veega maha, see peseb kergesti maha ega jäta rasvast tunnet. See puhastab õrnalt, aga on ka tugev ja tungib sügavuti. See jätab naha puhtaks, niisutatuks, puhanuks ja rahulikuks. Üks parimaid tooteid, mida ma korduvalt ostan. Lõhn on üsna neutraalne.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.