Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 5
Ma ei tea, kas see on minu naha või kreemi viga. Ma oletan, et see on viimane, sest seni on vähesed tooted nii kiiresti imendunud ja tundunud, nagu oleks need juba peale kantud. See ei jäta rasvast jääki; sellel on kerge tarretisesarnane konsistents ja see sobib hästi meigi alla (minu jumestuskreem ei tundu raske, kui ma selle pärast kreemi pealekandmist sisse patsutan). Ma kasutan seda koos sama sarja vahu, õli-geeli ja toonikuga ning mu nägu on kadunud ja pehme.
Mu nahk tunneb end hästi, plekid on paranenud ja lööve on harvem. Samuti annab meeldiva niiskuse, ilma et oleks rasvane.
Olen seda kreemi kasutanud juba aasta. Mul on kombineeritud nahk ja see toode sobib mulle väga hästi. Sellel on meeldiv lõhn ja kerge konsistents. Minu lemmiktoode.
Ma kasutan kolme toodet sellest sarjast korraga ja see on lihtsalt šokk, rasvane läige, komedoonid, mustad laigud on kadunud ja ma ei mäleta millal mul viimati lööbed olid, nahk on uskumatult pehme, sellel on meeldiv lõhn ja kerge tekstuur, nüüd on see minu lemmik
Kasutan seda kreemi õhtuti, kui võrkkesta ei kasuta. Olen kasutanud nädala ja siiani võin öelda, et rasueritus on reguleeritud, omades rasust ja aknele kalduvat nahka. Ma jätkan selle kasutamist, et näha, kas see tõesti toimib nii, nagu kirjeldatud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.