Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 15
Olen selle puhastusvahendiga väga rahul! PURITO SEOULil on tõeliselt suurepärane koostis, see on nahal väga kerge, ei kuivata seda ja pärast pesemist jääb mu nägu uskumatult pehmeks ja siledaks. Mu nahk on värske, puhas ja toidetud, ilma selle pingul tundeta, mida paljud puhastusvahendid jätavad. Kindlasti üks paremaid, mida olen proovinud, ja kindlasti jätkan selle kasutamist!
Olen seda nüüd paar kuud kasutanud, see puhastab nahka väga õrnalt. See ei kuivata seda. See ei tekita ärritust ega vistrikke. Ainus miinus minu jaoks on see, et ilusa vahutamiseks on vaja veidi rohkem, aga igatahes olen väga rahul!
Soovitan, väga hea ❤️
Olen seda puhastusvahendit nüüd kaks kuud igal hommikul kasutanud. Mul on kombineeritud nahk ja see sobib mulle ideaalselt! Tunnen, et mu nahk on pehmenenud, mitte ülekuivatatud, hoolitsetud ja puhas. Meeldiv geeljas tekstuur, mis veega pehmeks vahuks muutub, ja õrn, märkamatu aroom. Tõenäoliselt tellin uue purgi, kui see otsa saab.
Väga hea dehüdreeritud ja kergesti ärrituvale nahale. Aitas palju laubal olevate dehüdratsioonijoonte vastu.
Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks, kuivatab ja on nahale õrn.
Purito Defense Barrier pH Cleanserit soovitas mulle mu kosmeetik ja ma olen väga rahul. Mul on kombineeritud nahk ja see toode puhastab selle suurepäraselt, põhjustamata ärritust või kuivust. Sellel on meeldiv lõhn ning pärast pesemist on nahk pehme ja värske, ilma pingulolekuta. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks!
See on esimene kord, kui kasutan seda Purito puhastusgeeli. Sellel on meeldiv, pealetükkimatu aroom. Puhastab nahka väga õrnalt, ei põhjusta ärritust. Silma sattudes ei põle.
Ma võitlesin aknega väga pikka aega, peale toodetele üleminekut oli mu nahk nagu uus inimene. Kasutan toodet iga päev hommikul ja õhtul koos lisatoodetega. 😻
Olin selles puhastusvahendis veidi pettunud. Ma tellisin, sest minu pyun. Akne oli välja müüdud ja heade hinnangutega. Mul on kombineeritud, tundlik nahk. Puhasta hästi, nahk on katsudes pehme, aga samas on mul paaris kohas vistrikud ja nahk on kuivusest pingul. Võib-olla sobib see ideaalselt rasusele nahale, kasutan seda, aga enam ei osta. Soovitan rasvunud inimestele.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.