Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 81
Olen Dr. Althea kreemi kasutanud umbes nädal aega ja juba näen vahet. Minu kahjustatud nahabarjäär taastub nähtavalt, kuivad laigud on intensiivselt niisutatud ja mu nahk on särav. See jätab meeldiva, rahustava tunde ja sobib ideaalselt kuivale nahale. Soovitan soojalt!
Tüdrukud, see kreem sobib väga kuivale nahale, ideaalne ööseks kasutamiseks, minu jaoks on see kohustuslik, soovitan seda!!!
Soovitan seda. Suurepärane kreem.
Suurepärane kreem! Kerge ja niisutav Just see, mida igapäevaseks kasutamiseks vajad!
Üks parimaid kreeme, mida ma kunagi proovinud olen! Kasutan seda pärast aselaiinhapet. See imendub väga hästi ja ei jäta rasvast tunnet, mis mulle eriti ei meeldi! See on minu esimene purk, aga tellin kindlasti veel.
Tellisin kreemi 147 ja see on peaaegu otsas, seega tahan tellida veel ühe ❤️ See toimis minu jaoks tõesti hästi – niisutab suurepäraselt, mu nahk näeb välja tervem ja siledam. Lisaks oli saatmine kiire ja kõik oli hästi pakendatud. Soovitan seda!
Mulle see kreem väga meeldis, sellel on rikkalikum tekstuur kui 345-l ja see sobib ideaalselt minu kuivale ja tundlikule nahale. Kasutan seda pärast retinooli ja päevadel, kui mu nahk vajab rohkem niisutust. Ostan seda kindlasti uuesti.
Ma armastan seda kreemi; koos nr 345-ga on see minu öise nahahooldusrutiini kohustuslik osa. Sellel on suurepärane konsistents, see hajub kergesti ja imendub kiiresti. Superniisutav!
Kasutasin varem 345, mis mulle väga meeldis, aga kuna mul on kuiv nahk, proovisin seda. See sobib kuivale nahale väga hästi. Ostan seda kindlasti uuesti.
Kahtlemata parim kreem tundlikule nahale. See ei ummista poore ja sellel on ideaalne koostis.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.