Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod








Arvustused – 6
TÕESTI MINU AVASTUS. Sellest kreemist on saanud minu nahahooldusrutiini kohustuslik osa. Sellel on pilvelaadne konsistents, see ei vahuta ja on üliniisutav. See ei jäta kile ja annab imelise sära. See sobib hästi meigi alla ja sellel on suurepärane SPF. Selle kergus ja õrnus toimivad isegi rahustava päevitusjärgse hooldusena. See on ka suurepärase hinnaga. Kaasas on mugav spaatl, aga alguses kasutasin seda mugavamalt sõrmedega. Soovitan seda soojalt sega-/kuiva nahaga inimesele. See sobib suurepäraselt ka sügisel ja talvel, kui temperatuur langeb alla nulli.
Jätab naha väga pehmeks ja siledaks
See kreem on täiesti suurepärane. See imendub kiiresti ja ei jäta nahka rasvaseks, vaid on alati väga mõnusalt niisutatud. Kasutan seda õhtul ja hommikul on mul kena elastne nahk. Mõnele inimesele ei pruugi kreemi suurem tihedus meeldida, aga muidu soovitan seda kindlasti. Pakendil on ka väike spaatel mugavamaks pealekandmiseks. Samal ajal tahaksin rõhutada, et kogu naha jaoks piisab väga väikesest kogusest kreemi.
Briljantne kreem. See jätab naha pehmeks, niisutatuks ja elastseks. Ma kasutan seda kaks korda päevas. Hommikul pole vaja teha muud kui puuderdada, BB-kreemid ei tule kõne allagi. See on kreem, mille juurde tulen edaspidigi tagasi.
Mul on peaaegu kõik selle kaubamärgi kreemid. Mu nahk on suvel kergelt akneline ja kombineeritud ning talvel kuskil kuiva ja kombineeritud naha vahepeal. Mis sellesse kreemi puutub, siis minu arust lisa julgelt, niisutab nahka ilusti, mul on juba teine pakend...suurema kogusega ei imendu ja jääb näole massina , aga sobivalt peale kandes imendub see näkku ja jah, jääb mõnda aega kleepuv, aga siis üldse. Kasutan sellel kas BB-kreemi või korrektoreid ja need pole kordagi pleekinud ega pleekinud Mis minuga juhtus teiste Elizavecca kreemidega :). Peate proovima, minu arust on see isegi parem kui selle brändi happega seerum.
Suur pettumus. Kreem on tõeliselt vanillikreemi konsistentsiga, kleepub väga hästi nahale ja niisutus on täiesti null, isegi minu kombineeritud nahk tundub pärast seda pingul. Minu jaoks ma seda kreemi tõesti ei soovita. Esimene toode Korea kosmeetikast, mis valmistas mulle pettumuse.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.